LadyNight logo
Individualki Rigi - the best prostitutes in Riga
 
intimmeitene, iepazīšanāsintimmeitene, iepazīšanāsintimmeitene, iepazīšanās

ROYAL VIP anketaLADYR - LADYRY

Vecums: 29; Augums: 170; Svars: 60; Krūtis: 3

 
KURTIZANKA.LV

Tikai labākās Latvijā ražotās preces
xtra.lv - forums par pērkamām meitenēm (prostitūtām)

Seksa orģija bārā.

seksa orģija bārā

Ir karsta vasaras diena. Es bezmērķīgi klimstu pa pilsētu, mugurā man ir īsa, gaiša kleitiņa ar dziļu dekoltē, kas uzsver mana auguma daili. Pēkšņi man klāt pienāk svešinieks un jautā, vai es negribu ieiet bārā un iedzert.
Bārā ir tumši un vēsi, apmeklētāju gandrīz nav. Apsēžamies pie bāra, vīrietis man pasūta stipru kokteili, tad vēl vienu un vēl. Mēs kaut ko pļāpājam, un es jūtu, kā alkohola iespaidā man sāk gribēties, krūšu galiņi kļūst cieti, vēdera lejasdaļā ieplūst patīkams smagums, kājstarpe kļūst karsta un valga. Es aplaizu lūpas, svešinieks virzās man tuvāk un tuvāk. Viņa roka pārslīd manam gurnam, tad ciskai. Es tikai paveru kājas un atliecos atpakaļ. Svešinieka otra roka pārslīd manām krūtīm, es ievaidos. Vīrieša plauksta iebrauc manā kājstarpē. Es vēl plašāk paveru kājas, mana elpa kļūst smaga, krūtis cilājas. Vīrietis piedāvā braukt pie viņa. Es mazliet atjēdzos un purinu galvu. Viņš turpina mani glāstīt. Pie bāra pienāk apmeklētājs, bet mēs viņam neveltām nekādu vērību. Es nepretojos, tikai turpinu klusi elsot. Tostarp mans jaunais draugs uzrauj manu kleitu augšup, tā ka kļūst redzamas manas pavērtās, pietūkušās vagīnas lūpiņas, pulsējošais klitors un sulojošā vagīna. Vīrieša pirksts ieslīd vagīnā, sākas maiga masāža. Es vēl platāk atplēšu kājas, paceļu augšup ceļgalus un atmetos atpakaļ. Vīrieša pirksts ieslīd manā aliņā un kustas, arvien ātrāk un ātrāk. Mani kunksti pārvēršas gārdzienos, es ik pa brīdim klusi iebļaujos. Es vēl augstāk uzrauju ceļgalus, nu jau tie sniedzas pāri bāra letei. Svešinieka skatienam pavērta visa mana bagātigi sulojošā pežiņa.
Mans pavedējs tagad ķeras pie krūtīm, attaisa krūšturi un izvelk vienu pupiņu dienas gaismā. Bārmenis un divi vīrieši pie bāra letes jau sen seko mūsu izrādei. Mani kunkstieni pārvēršas brēcienos, jūtu, kā caur manu ķermeni izcērtas orgasma elektriskais lādiņš, kas satricina visu manu ķermeni. Es kaismi beidzu, manas kājas uzcērtas augšup, bezspēkā es atmetos pret krēsla atzveltni. Tomēr mans paziņa neliekas mierā, viņa pirksti kustas arvien uzstājīgāk, es beidzu vēl un vēl, vaidot kā ievainots zvērs. Telpā skan smiekli un aplausi. Divi vīrieši pienāk klāt un ar interesi mūs vēro. Mans vīrietis iebāž man vagīnā visu delnu, kustina to, imitējot dzimumaktu, un šoreiz viņš to dara rupji un uzstājīgi. Es savelku kājas kopā, aptveru viņa roku un drudžaini kustinu gūžas. Es atkal sasniedzu orgasmu, tad svētlaimīgi atslābinos.
Viens no vērotājiem, dzirdu, jautā manam vīrietim: "Vecīt, vai var pamēģināt tavu meiču?" Tas atbild: "Viņa ir tikpat daudz mana, cik tavējā. Mēģini, viņa neiebildīs." Viņš satver manas krūtis, atver kājas un rupji grābstās pa manu slapjo vagīnu. Viņa pirksts ieslīd manā miesā un nikni kustas šurpu turpu. Es atkal paceļu ceļgalus un baudā trīcu. Tad otrais vīrietis saka: "Jūs par šo sievieti vienkārši ņirgājaties. Viņai vajag iespraust, kā pienākas, nevis te grābstīties pa virspusi!" Mans draugs atbild: "Nesteidzies, visam savs laiks. Vai tad nav interesanti vērot, kā viņa plosās vēlmē kādam atdoties - skat, pa viņas pežu jau verdoša susla gāžas!" Tad viņš pievēršas man: "Labi, tā kā tu negribēji braukt man līdzi uz mājām, tev tagad nāksies apkalpot visu kompāniju!"
Bārmenis noliecas pār leti un kaut ko pačukst manam vīrietim. Tad bārmenis pieiet pie durvīm, aizslēdz tās ciet un izkarina plāksnīti Slēgts". Tostarp mani izvērš otrādi, tas ir, maksimāli plati iepleš manas kājas un uzrauj tās augšā. Viens no vīriešiem glāsta manas krūtis, spaida galiņus, otrs rotaļājas ar manu vagīnu, bužina lūpiņas, kutina klitoru. Esmu ārprātīgā uzbudinājumā, lokos un raustos. Kaktā sēdošie vīrieši ar interesi vēro notiekošo. Divi pienāk klāt, viens no viņiem nežēlīgi atplēš manas kaunumlūpiņas. Viņš uzmanīgi pēta manu caurumiņu, kamēr vēl viens no vīriešiem iebāž pirkstu manā tūplī. Man norauj kleitu, un nu es esmu plika kā pirtī.
Mans vīrietis satver mani un notupina uz grīdas ceļos. Tad viņš atpogā sev bikšu priekšu, izvelk savu locekli, milzīgu, un iebāž man mutē. Es to sāku sūkāt, viņš to ietriec man rīklē līdz pautiem un sāk tik intensīvi kustināt gurnus, ka pēc minūtes ir beidzis. Es gandrīz aizrijos ar viņa spermu, taču rindā stāv jau nākamie divi locekļi, ko es sūkāju pēc kārtas, līdz abi izšļāc baltu sēklu. Te iejaucas bārmenis: "Ko jūs, veči, niekojieties? Kamēr viens dod mutē, otrs var viņu pist!" Viņa doma visiem iepatīkas, tūdaļ viens vīrietis nostājas man aiz muguras un ar asu kustību iesprauž savu locekli. Pa to laiku cits vīrietis man ir iespraudis mutē. Abi sāk ritmiski kustēties un vienlaicīgi beidz. Viņu vietas ieņem divi citi, kamēr trešais laiza un koda manus pupus, bet ceturtais grābstās gar gūžām. Tad mani apgriež otrādi, noliekot uz muguras. Pienācis brīdis atpūtai un iedzeršanai.
No aizmirstības mani izrauj glāze martini. Es kāri dzeru. Pārpalikušo dzērienu bārmenis ielej man vagīnā. Tad viņš mani pieceļ un noliek četrrāpus. Manas maksts ir slapja, tā žļerkst vien, un man atkal trakoti gribas. Vīrieši to jūt un atkal rupji plosa manus pupus. Es pierāpoju pie sava vīrieša, pagriežos pret viņu ar pakaļu, atplēšu kājas, cik vien iespējams plati, un pamirstu gaidās. Klātesošie pozitīvi uztver manu gatavību, tomēr šī poza visiem jau ir apnikusi. Mani pieceļ un pieved pie bāra letes. Es uzguļos uz tās un ierasti plati atplēšu kājas, taču neviens mani nesteidz iegūt. Bārmenis atnes trauku ar saldējumu un ieziež ar to krūtis, kājstarpi un dibenu. Vīrieši smiedamies laiza saldējumu no manām intīmajām vietiņām. Viens no vīriešiem iesprauž man savu locekli un sāk rupji un nežēlīgi drāzt. Tad viņš izrauj locekli ārā un beidz saldējuma traukā. Viņa vietā stājas otrs, trešais, un visi rīkojas tieši tā - beidz saldējuma traukā. Zem ceturtā vīrieša es kulminēju, ilgi smagi, ar kājām apviju viņa augumu un raustos konvulsijās. Smiedamies viņš no manis atraujas, izvelk locekli, satver trauku ar saldējumu un spermu un salej man mutē. Es kāri riju šo kokteili un atkritu uz bāra letes kā beigta. Taču mani vēl neliek mierā. Man pavēl nomesties četrrāpus, viens no vīriešiem maigi ievada manī savu locekli dibena caurumā. Sāpēs es iekliedzos, taču viņš turpina ieiet manī. Tad viņš strauji apgriežas, un nu es esmu viņam virsū ar plati ieplestām kājām. Tostarp mums klāt pierīkojas otrs vīrietis - viņa loceklis ieslīd man vagīnā. Mani drāž visos galos. Man ir labi un sāpīgi.
Es mēģinu piecelties, bet visi pieci vīrieši mani paceļ uz rokām un nogulda uz galda. Man atpleš kājas, mana atvērtā kājstarpe visiem redzama kā uz delnas. No virtuves atnes vairākus pa pusei nomizotus banānus, tos iesprauž man dibenā, vagīnā un mutē. Vīrieši noliecas un katrs nokož pa gabaliņam. Pārējo izvelk un liek apēst man.
Pēc tam mani drāž pilnīgi haotiski - vagīnā, mutē, tūplī gan ar dabiskajiem dzimumlocekļiem, gan ar sveci un mazām limonādes pudelītēm. Viss ir sajucis kopā - pimpji, rokas, priekšmeti, sviedru un spermas smārds. Es izbaudu pēdējo trako orgasmu un, to neizturējusi, krītu bezsamaņā....

Citas bildes

seksa orģija bārā
seksa orģija bārā
Raksts lasīts 77480 reizes.
Atklāti

erotiskie stāsti

par seksuāliem intīmiem piedzīvojumiem.

Intimmeitenes nimfomēnes

grēksūdze. Minets un grupveida seks.
© 2010 - 2024 LadyNight.lv
LadyNight.lv administrācija un īpašnieki nenes nekādu atbildību par reklāmas saturu un nekādi nav saistīta ar reklāmdevēju nodarbošanos.

Sīkdatņu un privātuma politika
on-line.lv Sex, erotika Sex_erotica