LadyNight logo
Individualki Rigi - the best prostitutes in Riga
 
intimmeitene, iepazīšanāsintimmeitene, iepazīšanāsintimmeitene, iepazīšanās

ROYAL VIP anketaLADYR - LADYRY

Vecums: 29; Augums: 170; Svars: 60; Krūtis: 3

 
KURTIZANKA.LV

xtra.lv - forums par pērkamām meitenēm (prostitūtām)

Tikai labākās Latvijā ražotās preces

Ārstējošais orgasms.

orgasms

Meitene apsēdās un izrieza savas tā jau pamatīgās krūtis.
- Par ko sūdzaties? - jautāja ārsts.
- Mana aliņa visu laiku sulo un tvīkst. Nesaprotu, ko viņa grib.
Dakteris iesmējās.
- Tad jau nāksies jūs ārstēt.
Viņš pasauca medmāsiņu Lailu. Tā ienāca kabinetā un pieveda Jūliju pie ginekoloģiskā krēsla. Te māsiņa viņai ap delmiem aplika ādas sloksnīti un to sasēja. Jūlija paklausīgi novilka kleitu, atsedzās viņas krūtis, gurni, dibens. Laila lika viņai noliekties uz-priekšu un paplēst kājas. Tajā brīdī ienāca dakteris Osis. Laila acumirklī nometa savu balto halātiņu, zem kura nekā nebija, un nometās daktera priekšā ceļos. Ārsts attaisīja bikšu priekšu un izvilka pamatīgu locekli - citādi to nevarēja nosaukt. Ar to viņš iesita Lailai pa seju. Māsiņa to satvēra rokā un sāka kāri laizīt un sūkt. To redzot, Jūlija neizturēja un iesaucās:
- Tas tik ir spermas metējs - ne katra meitene tādu dabū izjust!
Dakteris pasmaidīja:
Vai esat jau atlabusi? Vai aliņa vairāk n esmeldz?
Smeldz, dakter, smeldz.
Jūlijas balss drebēja. Laila smaidīdama pienāca pie Jūlijas, paņēma viņas biksītes un samurdzīja.
- Un nu atver mutīti. Ļoti žēl, bet poliklīnika ir īpaša vieta, un lieks troksnis šeit nav vajadzīgs.
Jūlija paklausīgi iepleta muti, un Laila to aizbāza ar biksītēm. Jūlija atgulās ginekoloģiskajā krēslā. Laila ar abām rokām plati iepleta pacientes pietūkušās, sulojošās vagīnas kaunumlūpas.
Pienāca dakteris un pielika Jūlijas atplēstajām miesām savu cieto locekli. Tas ar grūtībām iegāja Jūlijas labi iestrādātajā vagīnā. Jūlijai bija labi, lai arī mazliet sāpīgi.
Spermas metējs slīdēja dziļāk. Nu jau meičai sāka šķist, ka tas ir milzīgs kā vāle, kas lauž viņas saldās cietokšņa ejas sienas. No krūtīm izlauzās vaids, bet galva bezspēcīgi svaidījās pa krēslu. Jūlija bija līdzīga sasaistītai, agonijā gārdzošai vistai. Beidzot locekļa galviņa uzdūrās dzemdei un apstājās. Jūlijas savilgušais ķermenis trīcēja. Laila tostarp izvilka no mutes biksiņas. Spriežot pēc tā, ka viņa strādāja bez jelkādām daktera pavēlēm, varēja secināt, ka šāds darbiņš te netiek veikts pirmoreiz.
Laila noliecās un noskūpstīja Jūlijas slapjo vagīnas šķirbiņu.
- Viss, grūtākais ir pārvarēts. Ja tu apsoli, ka ne brēksi, vari iztikt bez biksītēm mutē. Bet, ja nevēlies, varam ārstēšanas procesu pārtraukt. Jūlija smaidīja caur asarām: - Es taču pati to gribēju. Apsolīt, ka nekliegšu, nevaru.
Laila saprotoši pamāja. Noslaucījusi sviedrus un asaras no Jūlijas vaigiem un pieres, Laila atkal iebāza biksītes pacientei mutē. - Tad nu ciet un kaifo. Dakteris Osis nesteidzīgi virzīja savu locekli. Sāpes bija kļuvušas panesamākas, Jūlija izjuta arvien pieaugošāku baudu. Loceklis staigāja šurpu turpu paviņas pludojošo vagīnu. Kad tas aizsniedza dzemdi, Jūlija nejuta daktera gurnu pieskārienu - tātad viņas vagīnas maksts bija par īsu, viss miets tajā neietilpa. Jo spēcīgāk un jo saldāk locekļa galviņa berzējās gar dzemdi, jo izjustāk Jūlija elsoja.
Te meitenes miesu piepildīja pēkšņas saldmes uzplūds. Viņa drebēja, ķermenis saspringa un raustījās orgasma konvulsijās. Meiteni bija pārņēmis nekad agrāk neizjusts orgasms.
Laila tai brīdī piešāva pirkstu meitenes uzbudinātajam klitoram. Loceklis strādāja vēl cītīgāk un agresīvāk. Tagad jau tas Jūlijas miesās spēja iekļūt gandrīz vai līdz galam. Un meitene sajuta, ka nāk virsū otrs orgasma uzplūds. Arī dakteris Osis iešņācās kā tvaika mašīna un izšāva karstu spermas zalvi. Tā bija kā vulkāna izvirdums. No spermas lavas augstās temperatūras karstums izplūda pa visām Jūlijas miesas šūnām. Viņas saspringušais ķermenis noraustījās ar tādu spēku, ka ginekoloģiskais krēsls atrāvās no vietas, it kā palēkdamies līdzi savas pacientes izjūtām. Laila uzkrita Jūlijai virsū, mēģinot klusināt troksni, un tas trako orgasmu tikai paildzināja. Jūlijai šķita, ka viņa lido kosmosa melnajā telpā.
Pēdējais, ko viņa dzirdēja, bija vagīnas šmaksts - ārsta loceklis bija to atstājis, un Lailas vārdi:
- Tas tik ir orgasms!

Citas bildes

orgasms
orgasms
Raksts lasīts 55402 reizes.
Atklāti

erotiskie stāsti

par seksuāliem intīmiem piedzīvojumiem.

Intimmeitenes nimfomēnes

grēksūdze. Minets un grupveida seks.
© 2010 - 2024 LadyNight.lv
LadyNight.lv administrācija un īpašnieki nenes nekādu atbildību par reklāmas saturu un nekādi nav saistīta ar reklāmdevēju nodarbošanos.

Sīkdatņu un privātuma politika
on-line.lv Sex, erotika Sex_erotica