LadyNight logo
Individualki Rigi - the best prostitutes in Riga
 
intimmeitene, iepazīšanāsintimmeitene, iepazīšanāsintimmeitene, iepazīšanās

ROYAL VIP anketaLADYR - LADYRY

Vecums: 29; Augums: 170; Svars: 60; Krūtis: 3

 
KURTIZANKA.LV

Tikai labākās Latvijā ražotās preces
xtra.lv - forums par pērkamām meitenēm (prostitūtām)

Pēc seksa izslāpusī Nimfomāne.

seksuāli uzbudināta meitene

"Cik foršs vīrietis!" Jūlija nodomāja un arī nolēma izkāpt, lai viņam sekotu.
Vīrietis gāja pa priekšu, un meitene ne acu nespēja atraut no viņa muskuļotās muguras. Vīrietis piegāja pie ēkas, ko rotāja uzraksts "Poliklīnika". Jūlija neatkāpās. Viņas acumirkļa paziņa, neko nemanīdams, piegāja pie durvīm ar uzrakstu "Ginekologs un pazuda tajās.
Jūlija apsēdās koridorā uz krēsla. Pēc pāris minūtēm viņa sadūšojās un atvēra durvis. Pie galda, nu jau tērpies baltā halātā, sēdēja tas pats kungs un kaut ko rakstīja. Viss skaidrs. Tad Jūlija izdibināja, līdz cikiem šodien pieņem dakteris Osis. Līdz pieciem. "Tātad man pietiks laika sagatavoties", meitene nodomāja un devās prom.
Tieši piecos pēcpusdienā Jūlija atkal sēdēja uz krēsla uzgaidāmajā telpā pie ginekologa kabineta, gaidot, kad aizies pēdējā apmeklētāja. Jūlija bija uzģērbusi skaistas melnas zeķes, caurspīdīgas biksītes un kleitu, kas gandrīz pilnībā atklāja viņas lielās, smagās krūtis, ko vēl pirms dažām dienām bija sūkusi un spaidījuši divpadsmit vīrieši. Un atkal, atceroties nemitīgo drāšanas karuseli, kurā meitene bija gājusi pa rokām, Jūlija iekunkstējās, pavēdere saldi iesvilās un kājiņas papletās platāk - ai, kā to gribētos izjust to vēlreiz un vēl! Tā varētu pavadīt visu mūžu!

Citas bildes

seksuāli uzbudināta meitene
seksuāli uzbudināta meitene
seksuāli uzbudināta meitene
Raksts lasīts 32431 reizes.
Atklāti

erotiskie stāsti

par seksuāliem intīmiem piedzīvojumiem.

Intimmeitenes nimfomēnes

grēksūdze. Minets un grupveida seks.
SEXRiga

© 2010 - 2024 LadyNight.lv
LadyNight.lv administrācija un īpašnieki nenes nekādu atbildību par reklāmas saturu un nekādi nav saistīta ar reklāmdevēju nodarbošanos.

Sīkdatņu un privātuma politika
on-line.lv Sex, erotika Sex_erotica