LadyNight logo
Individualki Rigi - the best prostitutes in Riga
 
intimmeitene, iepazīšanāsintimmeitene, iepazīšanāsintimmeitene, iepazīšanās

ROYAL VIP anketaLADYR - LADYRY

Vecums: 29; Augums: 170; Svars: 60; Krūtis: 3

 
KURTIZANKA.LV

xtra.lv - forums par pērkamām meitenēm (prostitūtām)

Tikai labākās Latvijā ražotās preces

Kā es izdrāzu kaimiņieni.

gadījuma seks

Tas notika maijā. Kaimiņu dzīvoklī ievācās jauna iemītniece, gadus 25 veca meitene. Es viņu sāku sastapt vai katru dienu, kad nācu mājās no darba. Katrreiz es kā traks lūrēju uz viņas pasakainajām krūtīm un stingrajām gūžām. Gari, gaiši mati, burvīgs purniņš - viņa bija radīta mīlestībai. Viņas jutekliskā mutīte ar pietūkušajām lūpiņām uzbūra vispārdrošākās fantāzijas.
Pirms divām nedēļām viņa piezvanīja pie manām durvīm un palūdza mikseri. Tajā brīdī pat nesapratu, ko viņa grib. Stāvēju kā elku dievs un truli blenzu viņas foršumos. Viņa nevalkāja krūšturi, es varēju saredzēt pat tumšos krūšu galiņus.
Viņa uztvēra manu skatienu, pasmaidīja, acīs iedegās spriganas dzirkstis. Viņa piekļāvās man klāt, un es jutu, kā pukst viņas sirds. Viņa noskūpstīja mani savām valgajām lūpām un apvija rokas ap kaklu. Viņas otra roka noslīdēja lejup, maigie pirkstiņi satvēra stīvo locekli.
- Ja vajag, par mikseri var izmantot arī šo, - viņa man iečukstēja ausī- spaidot manu locekli.
Iegāzāmies manā istabā, aizcirtām durvis. Viņa acumirklī nometās ceļos, attaisīja manu bikšu priekšu un izvilka locekli. Pēc sekundes tas jau bija viņas mutē. Es tikmēr nostīvēju viņas stringu biksītes. Piecēlu viņu kājās, un mans stroķis, šķiet, pats ielīda viņas valgajā pežiņā. Es spēcīgi aptvēru viņas gūžas, pēc iespējas dziļāk tiecoties iekļūt viņas miklajā vagīnā. Viņai to tik vien vajadzēja. Viņa vaidēja un sēca, viņas roka satvēra manējo un pielika sev pie dupša. Sapratu, ka viņa grib papildus stimulāciju. Samērcējis pirkstu viņas vagīnas sulā, es to iebāzu viņas dibenā. Mana partnere baudā iekliedzās. Smagi elsojot, viņa izdvesa: - Jā, jā, izdrāz mani tur!
Neliekot ilgi gaidīt, savu sulā mirdzošo locekli ievirzīju viņas ānusā. Lai man būtu vieglāk strādāt, meiča noliecās uz priekšu. Iegāju viņā līdz olām. Meitene kulminēja. Sajūtot viņas orgasma spazmas, neizturēju arī es. Viņā ielija kārtīga spermas šalts. Kaimiņiene strauji apsviedās uz riņķi un kāri piesūcās manam slapjajam loceklim. Pēc pāris sekundēm tas atkal bija ciets. Es atmetu viņas skaistos matus un noskūpstīju uz lūpām. Kamēr es ņemos gar viņas pupiem, viņa masēja manu cieto locekli. Tad viņa apgūlās uz muguras un piedāvāja savas krūtis pikantai nodarbei. Bija tik tīksmi vērot, kā mans slapjais, stīvais loceklis ņirb gar viņas krūtīm, ka itin drīz es kulminēju vēlreiz, iešļācot kārtējo spermas porciju viņai sejā un pavērtajā mutē.
Tad mēs ilgi gulējām apkampušies un skūpstījā¬mies. Kad viņa saģērbās, man prātā iešāvās doma pajautāt, kā viņu sauc.

Citas bildes

gadījuma seks
gadījuma seks
gadījuma seks
Raksts lasīts 163488 reizes.
Atklāti

erotiskie stāsti

par seksuāliem intīmiem piedzīvojumiem.

Intimmeitenes nimfomēnes

grēksūdze. Minets un grupveida seks.
SEXRiga

Individualki Rigi

© 2010 - 2024 LadyNight.lv
LadyNight.lv administrācija un īpašnieki nenes nekādu atbildību par reklāmas saturu un nekādi nav saistīta ar reklāmdevēju nodarbošanos.

Sīkdatņu un privātuma politika
on-line.lv Sex, erotika Sex_erotica