LadyNight logo
Individualki Rigi - the best prostitutes in Riga
 
intimmeitene, iepazīšanāsintimmeitene, iepazīšanāsintimmeitene, iepazīšanās

ROYAL VIP anketaLADYR - LADYRY

Vecums: 29; Augums: 170; Svars: 60; Krūtis: 3

 
KURTIZANKA.LV

Tikai labākās Latvijā ražotās preces
xtra.lv - forums par pērkamām meitenēm (prostitūtām)

Mans seksuālais piedzīvojums.

seksuāls, krūtis

Man ir 36 gadi, piecus esmu precējusies, tomēr gribu atzīties, ka kopā ar vīru patiesu seksuālo baudījumu tā arī neesmu guvusi. Vīrs mani izmanto kā savu seksuālo iegribu apmierināšanas objektu, nemaz nedomājot par manām izjūtām. Es vienmēr palieku ar garu degunu, un tas man nav pa prātam.
Nav nepieciešams stāstīt, kā es sāku interesēties par citiem vīriešiem. Vairāk uzmanības veltīju savai ārienei - krāsojos, labi ģērbos u.tt. To darīju ar vienu nolūku - lai kādu savaldzinātu un apmierinātu savas vajadzības. Drīz vien iepazinos ar 35 gadus vecu kungu un tā viņam pieķēros, ka nolēmu pārbaudīt, vai visas seksuālās attiecības ir vienādas. Modris bija ārkārtīgi pievilcīgs, simpātisks un spēcīgs. Mēs norunājām satikties nākamajā dienā, un es uzreiz nolēmu viņam atdoties. Pēc bāra apmeklējuma gājām pie viņa. Mēs vēl nebijām iegājuši dzīvoklī, kad Modris mani apskāva, noskūpstīja, saukdams par saldumiņu, puķīti rozīti, kārumiņu... Tomēr viņš nesteidza mani iegūt, ļāva attapties, iejusties viņa dzīvokļa atmosfērā. Kad mana spriedze atslāba, viņš novilka manu blūzīti un skūpstīja krūtis, tad pacēla svārkus, ar mēli laizīja kājas, līdz viņa seja ieslīdēja manā kājstarpē. Tostarp es novilku viņa apģērbu. Neatlaizdams skavas, Modris skūpstīja manu augumu. Sajutis manas valgās maksts aromātu, viņš vairs neizturēja un lūdza, lai es nometos četrrāpus. Kā paklausīga kuce es izpildīju viņa komandu. Mihails kā izbadējies suņu tēviņš iebāza kāro mēli manā vagīnā. Bauda, ko man sniedza viņa mēles prasmīgās kustības, bija skaudri salda. Jau sen neviens tā nebija ar mani noņēmies. Beidzu viņam mutē, un tas bija mans pirmais orgasms pēc vairāku gadu pārtraukuma.
Gribēju viņam pateikties par lielo baudījumu, tāpēc satvēru mutē viņa krietno rīku un sāku to sūkt ar tādu uzcītību kā ceļinieks tuksnesī sūc pē¬dējos ūdens malkus. Beidzot biju tikusi pie vīrieša!
Mana vagīna bija slapja, kājas kā no vates, un man trakoti gribējās, lai Modris mani paņem. Viņš atkal mani nolika četrrāpus, lai iegūtu dupsī, tikai mums nekas nesanāca. Es biju ļoti saspringusi un baidījos, ka viņa loceklis man nodarīs sāpes. Pret manām bailēm Modris izturējās mierīgi, ar sapratni. Viņš atlika savus mēģinājumus un sāka skūpstīt manas gūžas, muguru, tad pieteica, ka visu darīs lēni un uzmanīgi, tā, lai man nesāp. Viņa mierīgā balss iedvesa ticību, un es piekritu.
Modris viegli iespieda savu locekļa galviņu manā dupsī, tad atkal atlaida. Pēc brīža mēģinājums atkārtojās, un nu jau viņš bija ieslīdējis dziļāk. Es vaidēju sāpēs un baudā. Ar zināmu piepūli viņš virzīja iekšā savu pamatīgo locekli, kamēr pilnībā iegāja manī. Es pati veicināju viņa virzību, tomēr sāpes bija visai stipras. Modris to sajuta, izņēma daiktu un aicināja mani uz vannas istabu.
Lai arī dibens sāpēja, vēlme mīlēties mani nebija atstājusi. Tagad man gribējās izmēģināt itin visu, kas varētu priecēt mani un arī Modris. Stāvot zem dušas, viņš nometās ceļos un sāka laizīt man vagīnu. Es atsaucos, un šo darbiņu mēs nostrādājām 69 pozā. Tomēr nekulminēja nedz viņš, nedz es. Modris aizstiepa mani uz istabu, nolika guļus un atkal sāka laizīt. Satraukta līdz bezsamaņai un juzdama, ka tuvojas orgasma ātrvilciens, es palūdzu, lai viņš mani iegūst vagīnā, tomēr viņš, šķiet, bija nolēmis mani padarīt traku. Kādu brīdi vēl sūcām viens otru, tad Modris uzgūlās man virsū un maigi ievadīja locekli. Man bija tāda sajūta, ka iekšā kaut kas plīst - tik milzonigs bija viņa stroķis. Sen jau atradināta no mīlas saldmes, es vaidēju un raudāju priekā. Kāds loceklis, kāds vīrietis! Mihails kustējās arvien ātrāk un ātrāk, līdz es atkal beidzu. Tad viņš nolika mani četrrāpus un uzsēdināja. Tad, kopā saķērušies, vārtījāmies pa grīdu. Es beidzu un beidzu izbaudot vienu orgasmu pēc otra.
Modris izvilka locekli no maksts un iebāza man mufē: viņš gribēja beigt tā. Es biju kā viņsaulē, kad mutē sajutu karstu spermu. Zaudējuši spēkus un apmierināti, atlaidāmies gultā, lai mazliet atpūstos. Pēc kāda brīža nolēmām pagatavot ko ēdamu un devāmies uz virtuvi. Kad es noliecos pār izlietni, Modris pienāca man klāt un no mugurpuses apskāva. Kad sajutu viņa stingro locekli, manas kājas saļodzījās. No gribēšanas vai jukdama prātā, apķēros Modrim ap kaklu, ar kājām aptvēru gurnus. Ēdiena gatavošana ieilga, toties drātēšanās bija superīga.
Paēduši atkal maigojāmies. Viņa loceklis stāvēja kā atspere. Bet man bija jāiet mājās. Es nedrīkstēju aiziet, nesniegusi Modrim to, ko viņš visu vakaru bija gribējis dabūt. Ieziedu savu dupsi un viņa metamo ar eļļu, nometos rāpus un atstāju savu pakaļu pilnīgā Modra pārziņā. Ar eļļu iesmērētais loceklis viegli ieslīdēja dupsī, un es jutu, kā tas mani no iekšpuses plēš. Pirmajā acumirklī izjustās sāpes pārauga baudā.
Viņš mani plosīja vai gabalos, taču es lūdzos, lai to dara vēl niknāk. Man patika viss, ko Modris ar mani darīja, es viņu mīlēju. Kamēr es baudīju šos savas dzīves saldākos mirkļus, viņa kustības kļuva arvien ātrākas un ātrākas. Drīz vien sajutu dupsī izplūstam siltu spermu. Skaļi ievaidējusies, kulminēju arī es ar spēcīgu orgasmu. Ātri noskalojusies dušā, steidzos mājup.
Es esmu laimīga ar saviem mīlniekiem. Esmu seksuāli apmierināta, un sapņoju tikai par arvien jauniem mīlas partneriem.

Citas bildes

seksuāls, krūtis
seksuāls, krūtis
seksuāls, krūtis
seksuāls, krūtis
Raksts lasīts 33634 reizes.
Atklāti

erotiskie stāsti

par seksuāliem intīmiem piedzīvojumiem.

Intimmeitenes nimfomēnes

grēksūdze. Minets un grupveida seks.
© 2010 - 2024 LadyNight.lv
LadyNight.lv administrācija un īpašnieki nenes nekādu atbildību par reklāmas saturu un nekādi nav saistīta ar reklāmdevēju nodarbošanos.

Sīkdatņu un privātuma politika
on-line.lv Sex, erotika Sex_erotica