LadyNight logo
Individualki Rigi - the best prostitutes in Riga
 
intimmeitene, iepazīšanāsintimmeitene, iepazīšanāsintimmeitene, iepazīšanās

ROYAL VIP anketaLADYR - LADYRY

Vecums: 29; Augums: 170; Svars: 60; Krūtis: 3

 
KURTIZANKA.LV

xtra.lv - forums par pērkamām meitenēm (prostitūtām)

Tikai labākās Latvijā ražotās preces

Anālais seks ar pieredzējušu sievieti.

erotiskie stāsti

Jaunībā, iepazinos ar sievieti, kas izveidoja manus priekšstatus par seksu. Tagad man ir 43, taču arvien vēl attiecībās ar sievietēm pielietoju tos trikus, ko bija iemācījusi mana pirmā draudzene.
Viņu sauca par Ainu. Es plunčājos baseinā, kad pēkšņi sajutu, ka kāds ir ieķēries manās peldbiksēs. Biju pārsteigts un samulsis. Man bija tikai 18 gadi, biju mīlējies ar dažām sava vecuma meitenēm. Bet šī bija dāma, kundze tā ap 40. Satvērusi mani aiz metamā, viņa jautāja, cik man gadu. Tad viņa jautāja, vai es esot drāzies ar pieredzējušu sievieti. Godīgi atbildēju, ka neesmu.
Pēc pusstundas jau aizvērām viņas dzīvokļa durvis. Aina acumirklī ķērās pie manām biksēm. Tad viņa apsēdināja mani uz dīvāna un skatījās uz manu dzimumlocekli. Tas man ir spēcīgs un garš. Aina teica, ka savā mūžā tādu vēl neesot redzējusi. Viņa tūdaļ to paņēma mutē un ar lūpām cieši aptvēra locekļa galviņu. Pēc mirkļa beidzu viņai mutē.
Nu izģērbās arī Aina. Viņa iegulās gultā, plati iepleta kājas un pamatīgi izrādīja man savu vagīnu un klitoru. Viņai bija melni, rūpīgi apgriezti matiņi ap baudkāro vagīnu. Ainai bija brīnišķīgas, lielas, smagnējas, nokarenas krūtis.
Te viņa jautāja, vai es esot redzējis, kā sieviete ar sevi spēlējas. Atbildēju, ka nē. Tad viņa sāka bužināt savu klitoru, ik pa brīdim ievaidēdamās. Viņa lūdza, lai es arī parotaļājos ar sevi. Viņa sasniedza orgasmu pēc minūtēm trim.
Es vēl negrasījos beigt, kad viņa lūdza, lai es apguļos uz vēdera un nometos četrrāpus. Viņa ar mēli izbrauca man pa dupša renīti, vienlaikus glāstot manu cieto locekli. Teicu, ka ar mani neviena tā nav darījusi. Aina iesmējās, attraukdama, ka tas esot tikai sākums.
Viņa laizīja un sūca manu dibenu, iebāžot mēli manā tūplī. Es gandrīz atkal beidzu. Viņa teica, ka gribot izmēģināt ko jaunu. No sava nakts skapīša viņa izņēma dildo. Es satrūkos. Dildo bija apmēram mana dzimumlocekļa lielumā, varbūt drusciņ resnāks. Es teicu, ka nekad neļaušos, lai mani drāž dibenā. Tad Aina lūdza mani nomierināties un aizmirsties. Tad viņa apsolīja, ka ļaušot man izmantot savu dupsi pēc maniem ieskatiem, ja vien es viņas rīcībā nodošot savējo. Izdrāzt sievieti pakaļā bija mans mūža sapnis, tāpēc šim darījumam piekritu.
Viņa noguldīja mani uz muguras un ierīkojās man starp kājām, leziedusi dildo ar kādu krēmu, viņa salieca manas kājas, nolika sev uz pleciem, paņēma mutē manu piebriedušo locekli. Tad manā dupsī ielīda dildo. Sākumā bija nepatīkami, tad pamazām iesilu. Es beidzu visai vētraini. Pēc brīža mans loceklis atkal bija kā no dzelzs. Drāšana dibenā turpinājās. Aina mani pisa plūdeni un maigi, ar savu vēderu glāstot manu uzbudināto locekli. Pēc piecām minūtēm sasniedzām orgasmu abi reizē.
Brīdi pagulējusi man līdzās, Aina lūdza, lai es atkal nometos četrrāpus. Aptvērusi manu vidukli, viņa mani drāza straujām, vienotā ritmā izturētām kustībām. Tas bija tik forši, ka kustējos kopā ar viņu. Viņa kustējās arvien straujāk un straujāk, viņas rokas spieda mani arvien ciešāk, viņa bija gatava kulminēt. Kad Aina sasniedza orgasmu, viņa iecirtās manī tik dziļi, ka es palēcos gaisā.
Tad viņa nogūlās uz vēdera, palikusi spilvenu zem vēdera. Paņēmusi ziedi, viņa iesmērēja sev tūpli. Atvērusi dupša daiviņas, viņa lūdza mani ienākt - maigi un piesardzīgi.
Viņa turēja savu pakaļu atplēstu, mans erektētais loceklis pagaisa viņas iestrādātajā ānusā. Es iegāju viņā lēni, tas bija tik forši, ka jau pēc desmit kustībām es sasniedzu spēcīgu orgasmu.

Citas bildes

erotiskie stāsti
erotiskie stāsti
erotiskie stāsti
Raksts lasīts 34435 reizes.
Atklāti

erotiskie stāsti

par seksuāliem intīmiem piedzīvojumiem.

Intimmeitenes nimfomēnes

grēksūdze. Minets un grupveida seks.
Individualki Rigi

© 2010 - 2024 LadyNight.lv
LadyNight.lv administrācija un īpašnieki nenes nekādu atbildību par reklāmas saturu un nekādi nav saistīta ar reklāmdevēju nodarbošanos.

Sīkdatņu un privātuma politika
on-line.lv Sex, erotika Sex_erotica