LadyNight logo
Individualki Rigi - the best prostitutes in Riga
 
intimmeitene, iepazīšanāsintimmeitene, iepazīšanāsintimmeitene, iepazīšanās

ROYAL VIP anketaLADYR - LADYRY

Vecums: 29; Augums: 170; Svars: 60; Krūtis: 3

 
KURTIZANKA.LV

xtra.lv - forums par pērkamām meitenēm (prostitūtām)

Tikai labākās Latvijā ražotās preces

Seksīgās sekretārītes mežonīgais orgasms.

erotiskie stāsti

Maija baidījās pakustēties. Viņa neieredzēja šefu par to, ko viņš šobrīd darīja, taču neko nevarēja darīt. Ja viņa mēģinātu protestēt - visi pievērstu viņiem uzmanību, bet to nu gan Maija negribēja. Turklāt pret viņas pašas gribu pa ķermeni izplūda saldi tīkams gurdenums, kas atņēma jebkuru pretošanās spēju.
Viņa pavēra kājas platāk, un te piepešās šausmās pamanīja, ka viņu kaimiņš, kas bija uzsaucis tostu par daiļo dāmu, nekautrīgi vēro notiekošo. Maija nosarka, mēģināja savilkt kājas kopā un izdabūt ārā šefa roku, taču - nekā.
- Nu ko tu lauzies, ko tēlo nevainīgo? - šefs skaļi un jautri iesaucās. - Šeit visi ir savējie!
Un tad klusītēm piebilda:
- Dari, ko tev liek!
Viņš paskatījās uz Maiju nemirkšķinošām acīm kā čūska.
Tagad viņa saprata, kāpēc bija šeit atstāta. Saprata, ka viss bijis ieplānots jau iepriekš. Apjēdza, ka izvēles nav, un šie vārdi ir ultimāts. Vai nu vai. Atteikties viņa nevarēja. No savas bezspēcības apziņas viņai acīs sariesās asaras. Kaut ko tādu šefs nekad nebija atļāvies...
Nu jau visi vīrieši uz viņu skatījās neatraudamies, tāpēc Maija, neko nedomādama, plati iepleta kājas.
Šefs uz mirkli izvilka roku no viņas biksītēm, uzrāva svārkus uz augšu tā, lai visi varētu labi saskatīt notiekošo. Maija padevīgi piecēlās un tad atkal ieslīga klēpī. Caur plānajām biksītēm bija saskatāms glīti izskūta vāverīte un atplēsta šķirbiņa. Šefa pirksti izlēmīgi ieslīdēja vagīnā.
Vīrieši, kas sēdēja galda viņā pusē, piecēlās kājās, lai labāk redzētu notiekošo priekšnesumu.
- Viesiem laikam nav ērti, - saldā balsī ieminējās šefs.
Viņš lika Maija piecelties un ieņemt vietu taisni uz galda. Vīrieši steigšus atstūma sāņus šķīvjus, pudeles un glāzes. Maija pati uzrāva svārkus uz augšu, bet pakalpīgais blakussēdētājs ātri novilka viņai biksītes. Tagad viņas kājstarpe bija redzama kā uz delnas. Šefa roka atkal ieslīdēja šķirbiņā, liekot Maijai nodrebēt kā milzu salā.
Viesi ar interesi vēroja rokas darbošanos plati ieplestajā kājstarpē.
Vispirms šefs iebāza Maijas aliņā vienu pirkstu, tad divus, līdz iekšā bija ieslīdējusi visa plauksta. Pēkšņi Maija sajuta, ka teju, teju kulminēs orgasmā. Neskatoties uz šausmīgo kaunu, viņai bija labi. Viņa aizvēra acis, atmeta galvu.
Izvilcis roku, šefs Maijai lika to nolaizīt.
- Pagaršo pati sevi!
Vīrieši uzbudināti iebubinājās.
- Bet viņa tev ir karsta - resnītis nomurmināja. - Vai drīkst viņu pamēģināt?
- Skaidra bilde, viņa ir jūsu rīcībā! - šefs priecīgi atsaucās. Negaidot citu uzaicinājumu, vairāki no viesiem attaisīja
savas bikšu priekšas. Maija nokāpa no galda un nometās ceļos resnīša priekšā, ar uzmanīgu kustību atbrīvoja locekli, satvēra to savās miklajās, siltajās lūpās. Resnītis ievaidējās.
Pēc resnīša līdzīgā veidā Maijai nācās apkalpot visu kompāniju. Viņu padzina zem galda un, kamēr viņi dzēra konjaku un ēda augļus, Maija rāpoja pa pagaldi no vienas atpogātas bikšu priekšas pie otras un paklausīgi un uzcītīgi atsūkāja.
Kad viņa beidzot izlīda no pagaldes, viņas mute, vaigi, zods un kakls bija notriepti ar spermu, bet iekšā viss dega un lēkāja. Maija juta mežonīgu, nekad agrāk nejustu uzbudinājumu. Kaunā vai degdama, viņa piegāja pie kārtējā uzbudinātā vīrieša. Viņš bez liekām ceremonijām iebāza roku Maijas kājstarpē.
Ē, bet mūsu meičiņa ir slapja kā mārks! Vīri priecīgi smaidīja. Maija kaunā vai mira.
Izģērbies! - pavēlēja šefs.
Galvu nokārusi, Maija sāka vilkt nost apģērbu - blūzi, svārciņus, krūšturi. Vakara viesu skatienam atklājās mazas, stingras krūtis. Nometusi krūšturi zemē, Maija novilka kurpes, zeķes, zeķturi un nostājās istabas vidū kaila. Kādu brīdi vīrieši patikā pētīja viņas augumu. Lika pagriezties gan tā, gan šitā, tad paiet pa kabinetu. Beidzot resnītis viņu pievilka sev klāt. Izskatījās, ka viņš šeit ir pats galvenais. Iebāzis vienu roku Maijas paplestajā kājstarpē, ar otru roku resnītis turpināja ēst vīnogas. Maija mēmi blenza tukšā glāzē. Te tika uzsaukts jauns tosts par viņu, arī Maija iedzēra. Nu jau viņai gribējās piedzerties. Nemitīgi svešas rokas tavā caurumiņā - tā jau varēja sajukt prātā.
Pēc brīža viņu paaicināja gaišmatis, vēl pēc laiciņa -otrs. Tā viņa apgāja vienu riņķi, līdz atkal nonāca pie uzbudinātā resnīša. Viņš rupji sagrāba jauno sievieti un iegrūda roku viņas vagīnā.
- Eu, veči, viņa pludo kā kuce, - viņš sašutis konstatēja. - tā viņa nomalēs mums uzvalkus.
Maija atkal elpu aizcirta šaušalīgs kauns, acīs sariesās asaras, taču neko nevarēja darīt – uzbudinātais resnītis runāja taisnību. Viņa bija uzbudināta līdz ģībonim, no viņas tecēja veselām tērcītēm, un viņa jutās kā pēdējā kuce. - Viņai vajag beigt, - ierosināja resnītis. Citi piekrītoši iebubinājās.
Šefs piecēlās no savas vietas, piegāja pie sienas skapja un izņēma no tā, resnu sveci kopā ar svečturi, kura atgādināja locekli. Nolicis to galda vidū, viņš uzsauca Maijai:
- Nāc šurp!
Apstulbinātā Maija uztrausās uz galda. Kamēr viņa to darīja uzbudinātais resnītis visiem par lielu prieku pāris reizes skanīgi uzšāva viņai pa dibenu. Nometusies ceļos galda vidū, sekretāre pievilka svečturi sev klāt un sāka uzmanīgi sēsties tam virsū. Svece viegli ieslīdēja pārkairinātajā vagīnā, un Maija, negaidīdama papildus norādījumus, sāka kustēties augšup lejup. Kauns atkāpās, atdodot vietu pilnīgi nevadāmai un ārprātīgai kaislei.
Viņai pietika ar pār desmit kustībām. Ķermenis izliecās traka orgasma lēkmē, un meiča bezspēkā noslīga uz galda.

Citas bildes

erotiskie stāsti
erotiskie stāsti
Raksts lasīts 32160 reizes.
Atklāti

erotiskie stāsti

par seksuāliem intīmiem piedzīvojumiem.

Intimmeitenes nimfomēnes

grēksūdze. Minets un grupveida seks.
SEXRiga

© 2010 - 2024 LadyNight.lv
LadyNight.lv administrācija un īpašnieki nenes nekādu atbildību par reklāmas saturu un nekādi nav saistīta ar reklāmdevēju nodarbošanos.

Sīkdatņu un privātuma politika
on-line.lv Sex, erotika Sex_erotica