LadyNight logo
Individualki Rigi - the best prostitutes in Riga
 
intimmeitene, iepazīšanāsintimmeitene, iepazīšanāsintimmeitene, iepazīšanāsintimmeitene, iepazīšanāsintimmeitene, iepazīšanāsintimmeitene, iepazīšanāsintimmeitene, iepazīšanāsintimmeitene, iepazīšanās

❤️❤️ARIANNA GOLD ❤️❤️❤...+371 2495 4178

Vecums: 27; Augums: 174; Svars: 57; Krūtis: 4

 
KURTIZANKA.LV

Tikai labākās Latvijā ražotās preces
xtra.lv - forums par pērkamām meitenēm (prostitūtām)

Seksiņš kafejnīcā.

erotiskie stāsti

Vienā piektdienas vakarā ar Santu sēdējām kafejnīcā, malkojām kafiju un kokteiļus. Man ienāca prātā ķecerīga doma. Ieslidināju Santas biksītēs roku un uztaustīju klitoru. Santa par atbildi uzmeklēja manu draudziņu. Abi sēdējām pilnīgi mierīgi, tikai acis droši vien bija apaļas un mirdzošas. Sajūta bija vienreizēja. Man drīz vien nogāja. Santas orgasmu varēju sajust pēc tā, ka viņa kļuva vēl krietni valgāka nekā pirms brīža, un, neizdvesusi ne skaņas, gurdi pievēra acis.
Pēc tam no bārmeņa saņēmām labu kokteili bez maksas. Santa teica, ka bārmenis esot aizgājis aiz trauku skapja un nodrāzis kulakā. Es to gan nebiju pamanījis. Patīkami, ja pēc mūsu "erotisko šova" kāds nakti savās mājās sarīko karstu seksa orģiju.

Citas bildes

erotiskie stāsti
erotiskie stāsti
erotiskie stāsti
Raksts lasīts 39946 reizes.
Atklāti

erotiskie stāsti

par seksuāliem intīmiem piedzīvojumiem.

Intimmeitenes nimfomēnes

grēksūdze. Minets un grupveida seks.
© 2010 - 2023 LadyNight.lv
LadyNight.lv administrācija un īpašnieki nenes nekādu atbildību par reklāmas saturu un nekādi nav saistīta ar reklāmdevēju nodarbošanos.

Sīkdatņu un privātuma politika
on-line.lv Sex, erotika Sex_erotica