LadyNight logo
Individualki Rigi - the best prostitutes in Riga
 
intimmeitene, iepazīšanāsintimmeitene, iepazīšanāsintimmeitene, iepazīšanāsintimmeitene, iepazīšanāsintimmeitene, iepazīšanāsintimmeitene, iepazīšanāsintimmeitene, iepazīšanāsintimmeitene, iepazīšanās

❤️❤️ARIANNA GOLD ❤️❤️❤...+371 2495 4178

Vecums: 27; Augums: 174; Svars: 57; Krūtis: 4

 
KURTIZANKA.LV

Tikai labākās Latvijā ražotās preces
xtra.lv - forums par pērkamām meitenēm (prostitūtām)

Vēl viens seksiņš trijatā.

erotiskie stāsti

Bija man viena ļoti jautra draudzene Santa. Viņai liels paldies, jo ne ar vienu sievieti nav gājis tik karsti un jautri.
Bijām ciemos pie mana sirdsdrauga Jāņa. Sēdējām blakus ar Santu, abi skūpstījāmies un viens otru glāstījām. To redzot, Jānis uzbudinājās un kļuva nervozs. Mēs ar Santu lieliski nopratām, uz ko tā lieta stūrē, bet Jānis gan ne. Es ierosināju iet gulēt. "Ar kuru tad pirmo?" Jānis jautāja. "Stum gultas kopā!" atbildēja Santa. Teikšu atklāti - man patika Jāņa mulsums. Vispirms mēs ar Jāni dušā nomazgājām Santu, tad viņa - abus mūs. Nokniebāmies pēc pilnas programmas, orāli apkalpojām Santu, un viņa - mūs. Kamēr viens drāza, otrs baudīja minetu. Abas spermas šaltis tika Santai mutē.

Citas bildes

erotiskie stāsti
Raksts lasīts 15609 reizes.
Atklāti

erotiskie stāsti

par seksuāliem intīmiem piedzīvojumiem.

Intimmeitenes nimfomēnes

grēksūdze. Minets un grupveida seks.
Individualki Rigi

© 2010 - 2024 LadyNight.lv
LadyNight.lv administrācija un īpašnieki nenes nekādu atbildību par reklāmas saturu un nekādi nav saistīta ar reklāmdevēju nodarbošanos.

Sīkdatņu un privātuma politika
on-line.lv Sex, erotika Sex_erotica