LadyNight logo
Individualki Rigi - the best prostitutes in Riga
 
intimmeitene, iepazīšanāsintimmeitene, iepazīšanāsintimmeitene, iepazīšanās

ROYAL VIP anketaLADYR - LADYRY

Vecums: 29; Augums: 170; Svars: 60; Krūtis: 3

 
KURTIZANKA.LV

xtra.lv - forums par pērkamām meitenēm (prostitūtām)

Tikai labākās Latvijā ražotās preces

Pirmais seks trijatā.

erotiskie stāsti

Man nu arī beidzot uznāca spars uzrakstīt un padalīties savos erotiskajos piedzīvojumos. Tā nu ir sanācis, ka savos 38 arvien vēl neesmu precējies. Ļoti stresainais un kaitīgais darbs ir sabeidzis veselību, tāpēc nevaru uzņemties rūpes par ģimeni. Man ir uzskats, pie kā stingri pieturos, proti, sekss eksistē tikai tādēļ, lai ar to nodarbotos. Seksot man patīk "uz pilnu klapi", par "visu rubli". Man ir kredo: maksimāli izjust un apmierināt partneri. Tas nav grūti un ir trumpis, kas nekad nezaudē. Turklāt Dievs mani ir sargājis, jo pie dakter onkuļa ar "franču iesnām" man ir nācies iet tikai vienu vienīgu reizi, kad pārplīsa gumija. Ievēroju divus baušļus: pie visiem kontaktiem gumija ir nežēlīga realitāte, lai arī cik nepatīkami tas būtu. Ikviens zina, ka sekss un alkohols, it sevišķi, ja pēdējā ir daudz, nav tā labākā kombinācija. Gribamais pieaug, bet varamais - parasti nē. Taču reiz pēc kopīgas alkohola baudīšanas mūs aizveda uz mājām izgulēties. Lielajā gultā bijām trīs - vidū veca, laba draudzene Anita, bet blakus es un Anitas kniebējs Andris. Pagulējām dažas stundas, tad Andris sāka Anitu skūpstīt, noņēma viņas krūšturi, lai tiktu pie krūtīm, pēc tam viņu izģērba un izģērbās pats. Man vēl nebija domas piedalīties, bet prom iet arī netaisījos. "Eu!" paskatījies uz mani, Andris iesaucās, "viņš ir par apģērbtu!" Šajā brīdī puisis saņēma minetu. Anita pievērsās man, sāka laizīt manus krūšgaliņus un pogāja vaļā bikšu priekšu, lai uztaustītu manu locekli. Tā nu visi trīs bijām iekarsuši un kaili. Es apsēdos uz spilvena, saņemdams no Anitas enerģisku minetu, kamēr viņa pati baudīja kunilingu no Andra, bet pēc neilga brīža - arī drāzienu no mugurpuses. "Pamaināmies!" Andris man piemiedza ar aci.
Anita tagad gulēja uz muguras, es viņu drāzu sēdus, bet Andris dabūja minetu, jāteniski apsēdies viņai uz krūtīm. Tad mēs ar Andri uz ceļiem notupāmies Anitai abās pusēs un laidām darbā rokas, kairinot vagīnu un klitoru, bet viņa turēja un masēja mūsu locekļus, berzējot sev gar krūtīm un ņemot mutē te vienu, te otru, pati trīcēdama un brīžiem aprauti ievaidēdamās. Tai brīdī Andris apskāva un sāka skūpstīt mani. Pamatīgi noraustījos, jo nebiju to gaidījis nedz gribējis. Anita novaidēja: "Veči, kolosāli!" Viņu šis skats uzbudināja līdz orgasmam, un es pat ļāvos Andra skūpstiem un glāstiem - nemaz nebija tik traki, un , ja Anitu tas uzbudināja, tad lai jau tiek. Pirmais spermas lādiņš Anitai mutē un uz krūtīm nāca no manis, bet pēc minūtes - no Andra. Pēc šā darbiņa visi pačurājām un kārtīgi izgulējāmies.
Tas bija mans pirmais gadījums ar seksu trijatā, un līdz šim arī vienīgais, kad saņēmu intīmus glāstus no vīrieša.

Citas bildes

erotiskie stāsti
erotiskie stāsti
Raksts lasīts 33509 reizes.
Atklāti

erotiskie stāsti

par seksuāliem intīmiem piedzīvojumiem.

Intimmeitenes nimfomēnes

grēksūdze. Minets un grupveida seks.
© 2010 - 2024 LadyNight.lv
LadyNight.lv administrācija un īpašnieki nenes nekādu atbildību par reklāmas saturu un nekādi nav saistīta ar reklāmdevēju nodarbošanos.

Sīkdatņu un privātuma politika
on-line.lv Sex, erotika Sex_erotica