LadyNight logo
Individualki Rigi - the best prostitutes in Riga
 
intimmeitene, iepazīšanāsintimmeitene, iepazīšanāsintimmeitene, iepazīšanāsintimmeitene, iepazīšanāsintimmeitene, iepazīšanāsintimmeitene, iepazīšanāsintimmeitene, iepazīšanāsintimmeitene, iepazīšanās

❤️❤️ARIANNA GOLD ❤️❤️❤...+371 2495 4178

Vecums: 27; Augums: 174; Svars: 57; Krūtis: 4

 
KURTIZANKA.LV

Tikai labākās Latvijā ražotās preces
xtra.lv - forums par pērkamām meitenēm (prostitūtām)

Notikums Svingeru Klubā.

erotiskie stāsti

Beigu beigās viņu fantāzija bija izsmelta. Likās, ka viss jau ir izmēģināts: atklāts flirts, puslegāla neuzticība, dejas kailā veidā, kāršu spēles uz izģērbšanos... Viņus pārņēma visatļautības un pārsātinātības sajūta. Gribējās pamēģināt kaut ko jaunu, neparastu.

Kārtējo nedēļas nogali bija paredzēts pavadīt pie Oļega. Visi sanāca it kā saguruši un bez patikas. Drīzāk tā nebija vēlēšanās, bet ieradums. Ap astoņiem vakarā, kā nākas apgādājušies ar aperitīvu, visi satikās viesistabā, paretam pārmijot nenozīmīgas frāzes.

Tradicionālās sanākšanas smagnējību sagrāva , Nataša, kura negaidīti izsaucās:

-Piedāvāju sarīkot izsoli! Iestājies klusums liecināja par sakāpinātu interesi.

Klātesošie vīrieši, - Nataša turpināja, - var piedāvāt savas sievas kā preci. Pārējie piedalās solīšanā. Kurš piedāvās visvairāk, kļūs par attiecīgās sievietes īpašnieku uz visu nākamo stundu.

Dzīvīgā balsu murdoņa, kas sekoja Natašas neparastajam piedāvājumam, liecināja par to, ka tas bija saintriģējis klātesošos.

-Bet kas vadīs izsoli? - kāds pajautāja.

-Pārdodamās laulātais! - ciniski piedāvāja kāds no viesiem.

Nesakarīga balsu murdoņa, kurā varēja sadzirdēt atsevišķus vārdus - "Ģeniāli", "Piekrītu", "Forši", liecināja, ka ideja atradusi piemērotu augsni.

-Kuru pārdosim pirmo? - atskanēja kāda nepacietīga balss.

-Nu, kaut vai mani! - Nataša sapurināja kuplos matus - Tu esi gatavs, Saša? - viņa vērsās pie vīra, četrdesmitgadīga bruneta, kurš bija jau solīdi "uztankojies" ar spirtotajiem.

-Ak, jā, dārgā! - viņš atsaucās.

Izsoles sagatavošanas darbi ilga tikai dažas minūtes. Vienā viesistabas galā novietoja žurnālgaldiņu, uz kura nostatīja improvizētu gongu: kristāla glāzi un sudraba karotīti. Krēslus aiznesa telpas otrā galā, tādā veidā izveidojot skatuvi un skatītāju zāli. Paklausīgais Saša novietojās uz dīvāniņa blakus galdiņam ar gongu.

Nataša pati nostājās blakus

- Nosauciet sākumcenu! - kāds uztrauktā balsī iesaucās.

-Simt dolāru! - Saša norūca - Simt dolāru, kungi - viņš atkārtoja jau skaidrāk, acīmredzami iejuzdamies lomā.

-Simt divdesmit! - iesaucās kāds baritons. Tirgojošos vīriešu lokā iestājās samulsums.

-Mēs pērkam kaķi maisā, - piecēlies iesaucās Vasīlijs, visiem pazīstamais pedants.

-Ko tu piedāvā?

-No preces jānoņem iepakojums! -bezkaunīgi atbildēja Vasīlijs, un zālē bija dzirdama i piekrītoša murdoņa.

-Tas ir pareizi, - piekrita Saša.

-Laikam gan! - Nataša pameta ar galvu un. visu acu priekšā sāka mierīgi izģērbties.

Sabiedrība jau sen bija pieradusi pie viņas ekstravagantajām izdarībām, un tomēr, kad viņa nedaudz izaicinoši novilka krūšturi un biksītes, visi pieklusa. Viņa pacentās ieņemt elegantu pozu, nedaudz paplēšot kājas un vienu no viņām izliekot priekšā. Viņas krāšņā miesa, kas tagad bija izlikta visu apskatīšanai, pircējam skaidri solīja daudz dažādu prieku.

-Bet pats svarīgākais, - atkal iejaucās Vasīlijs, - lai iepleš kājas labi plati un pagriežas ar muguru pret mums. Mēs taču netaisāmies viņu apskatīt kā vitrīnā un par savu sūri grūti pelnīto naudiņu vēlamies viņu izmantot no sirds.

-Pareizi! Pareizi! - Atskanēja kā vīriešu tā sieviešu nesaskanīgas balsis. Un Nataša bija spiesta pakļauties.

-Pieliecies zemāk, dārgumiņ, - ieskanējās jaunīga sievietes balss, - un paplet ar pirkstiņiem vagīnas ieeju, lai mēs par taviem dotumiem varētu gūt pilnīgu ieskatu.

Spriežot pēc visa, Nataša nebija gaidījusi, ka nokļūs tik kutelīgā situācijā. Viņa samulsusi izpildīja pavēli, droši vien baidoties, ka kāds cits varētu ar baudu piespiest viņu to izdarīt, un paklausīgi sastinga šajā pozā.

-Diez vai starp klātesošajiem atradīsies ērzelis, kas būtu spējīgs apmierināt šo ķēvi un novest viņu līdz mežonīgam orgasmam! -atkal atskanēja tā pati sievietes balss.

-Šī piezīme izsauca iekāres pilnus smieklus.

Tomēr izsole turpinājās un Natašai, neskatoties uz vispārēju neapmierinātību, atļāva pagriezties ar seju pret publiku.

-Simt divdesmit. Kurš vairāk? - nemainīgā balsī turpināja Saša - Simt divdesmit - viens! -Viņš bezkaislīgi turpināja...

-Divsimt - Kāds iespiedzās falsetā.

-Divsimt dolāru - viens! - iesāka Saša.

-Divsimt piecdesmit, - starp rindām atskanēja.

Šī tirgošanās bija acīmredzami aizrāvusi klātesošos. Acīm zibot, Nataša pārlaida skatu zālei. Viņai bija ar ko lepoties - visai ātri summa I pieauga līdz ievērojamiem apmēriem – līdz četrsimt dolāriem. Un kad jau likās, ka sievietes laimīgais īpašnieks būs Vasīlijs, kurš bija nosaucis pēdējo summu, viņa sieva Inga bezbailīgi izmeta:

-Tūkstotis dolāru! Visi samulsumā apklusa.

-Tā nu gan ir mīlestība! - kāds iesvilpās Par tūkstoti dolāriem pirkt vīram izklaidi.

-Es viņu pērku priekš sevis, - auksti izmeta Inga.

Tādu pavērsienu neviens nebija gaidījis, tai skaitā arī pati Nataša. Viņa acīmredzami apjuka.

Tajā pašā laikā Inga atvēra durvis uz blakus istabu un ar uzvarētājas izteiksmi valdonīgi izrīkoja:

-Šurp, dārgumiņ, un labi ātri! Nataša samulsa un paklausīgi sekoja Ingai, ar samulsušu skatienu raugoties klātesošajos.

Kad durvis aizvērās dāmām aiz muguras un noklakšķējusī slēdzene norādīja uz Ingas nolūku nopietnību, kāds filozofiski izmeta:

-Lezbisms!

Visi nevilšus paskatījās uz Vasīliju. Viņš neizpratnē paraustīja plecus un nomurmināja:

-Nekad netiku viņai novērojis tādas noslieces.

Vīrieši un sievietes, kas atradās telpā, nevilšus ieklausījās tajā, kas notika blakus istabā. Saša nervozi smēķēja, palaikam pametot nemierīgus skatus uz aizslēgtajām durvīm. Pēc kāda laika iestājušos klusumu pārtrauca klusi pirms orgasma vaidi. Tie kļuva arvien skaļāki un kaislīgāki, kaut gan bija jūtams, ka tos pūlas aizturēt.

-Vēl, vēl! - visi pazina Natašas balsi. - Jā, tā, izdrāz manu vagīnu dziļāk! - viņa kaislīgi lūdzās.

Vīrieši uzlēca no krēsliem un metās pie durvīm, bet viņiem par lielu nožēlu durvju slēdzenē no otras puses bija iebāzta atslēga. Natašas aprautie pirms orgasma kliedzieni kļuva arvien skaļāki, un nu jau vairs nebija iespējams noteikt, vai viņa ko saka, vai arī no viņas kakla atskan vienkārši baudkāri orgasma vaidi. Tiem, kas to dzirdēja, kļuva skaidrs, ka viņu ir pārņēmis dzīvniecisks, ar prātu nekontrolējams orgasms. Šajā brīdī negaidot plaši atvērās durvis un uz sliekšņa ar sardonisku smaidu uz lūpām parādījās Inga. Viņai aiz muguras turpināja skanēt Natašas saldkaislie vaidi. Visi, cits citu grūstot, metās uz istabu, bet, tikko ieraudzīja Natašu, pārsteigumā apstājās. Viņa stāvēja četrrāpus izaicinoši erotiskā pozā. Viņai aiz muguras bija uzstādīta visai dīvaina konstrukcija ar niķelētām kājiņām, kas ar tievām samta siksniņām bija piestiprināta pie viņas ciskām. Laikam tādēļ, lai viņa pati nevarētu atbrīvoties. Natašas vagīnā ritmiski kustējās iespaidīgu izmēru mākslīgais penis.

Inga piegāja pie iekārtas un līgani pārregulēja kādu sviru. Iekārta sāka kustēties daudz lēnāk. Nataša drusku atguvās un tikai tad pamanīja, ka istaba pilna ļaužu. Košs kauna sārtums pārklāja visu viņas seju un kaklu. Viņa mēģināja aizgriezt seju, taču no visām pusēm viņai bija pievērsti iekāres pilni un nedaudz izsmējīgi skati.

- Šo jauko mašīnu man atsūtīja draudzene no Vācijas - skaidroja Inga. Ar šī slēdža palīdzību mākslīgā peņa grūdienu ātrumu var palielināt līdz neticamam skaitlim. Bet šeit ir dažādu peņa uzmavu komplekts. Es sāku ar pēc izmēra vidējo, bet pēc tam pārgāju uz lielāku kalibru. Tagad es gribu izmēģināt šo. Viņa izvilka uzmavu, kuras izmēri sasniedza tīrasiņu ērzeļa falla izmērus. Kas vēlas piedalīties šajā izrādē, maksā pa piecsimt dolāriem. Pārējos lūdzu atstāt šo telpu.

Tad viņa apstādināja aparātu un sāka nodarboties ar uzmavu maiņu. Klāt esošie izvilka makus, neaizgāja neviens.

-Inga, es lūdzu, nevajag! - vārgā balsī lūdzās Nataša, - Lai visi iziet ārā, nepadari mani par izsmieklu.

-Man taču jāsedz izdevumus! - sausi atbildēja Inga un līgani palaida aparātu, pamazām palielinot mākslīgā peņa grūdienu dziļumu.

Spriežot pēc tā, ka Nataša iekoda lūpā, bet viņai tomēr izlauzās vaids, penis bija neatvairāms. Inga palielināja grūdienu ātrumu un Nataša sāka svaidīties histēriskā orgasmā. Inga turpināja spiest slēdzi, un mākslīgais penis sāka svaidīties neticamā ātrumā. Natašas vaidi pārgāja saldkaislos šņukstos, skatītāju loks ap viņu sakļāvās arvien ciešāk, čukstus tika slēgtas neskaitāmas derības, par Natašas piedzīvoto orgasmu skaitu, bet viens no viesiem ar neslēptu skaudību griezās pie Vasīlija:

- Es nenojautu, ka tavai sievai piemīt tāds komersantes talants, vecais. Manuprāt pēdējās stundas laikā viņa ir veikusi vienu no izdevīgākajiem darījumiem kluba vēsturē.

Citas bildes

erotiskie stāsti
erotiskie stāsti
Raksts lasīts 32148 reizes.
Atklāti

erotiskie stāsti

par seksuāliem intīmiem piedzīvojumiem.

Intimmeitenes nimfomēnes

grēksūdze. Minets un grupveida seks.
SEXRiga

Individualki Rigi

© 2010 - 2024 LadyNight.lv
LadyNight.lv administrācija un īpašnieki nenes nekādu atbildību par reklāmas saturu un nekādi nav saistīta ar reklāmdevēju nodarbošanos.

Sīkdatņu un privātuma politika
on-line.lv Sex, erotika Sex_erotica