LadyNight logo
Individualki Rigi - the best prostitutes in Riga
 
intimmeitene, iepazīšanāsintimmeitene, iepazīšanāsintimmeitene, iepazīšanās

ROYAL VIP anketaLADYR - LADYRY

Vecums: 29; Augums: 170; Svars: 60; Krūtis: 3

 
KURTIZANKA.LV

Tikai labākās Latvijā ražotās preces
xtra.lv - forums par pērkamām meitenēm (prostitūtām)

Seks ar divām nimfām.

erotiskie stāsti

Pirms vairākiem gadiem es bieži ceļoju un reiz kādā vakarā nonācu mazā provinces pilsētiņā, kurā tomēr pastāvēja kaut kāda nakts dzīve. Manu uzmanību piesaistīja kāds klubs, no kura plūda ritmiskas mūzikas skaņas, un es sapratu, ka tur dejo. Es uzkāru savu ķiveri uz motocikla roktura un iegāju iekšā. Tur bija diezgan daudz cilvēku, bet es uzreiz pamanīju kādu efektīgu blondīni. Arī viņa skatījās uz mani, un viņas skatiens it kā teica: Jā, es gribu drāzties ar tevi... un tūlīt".

Es piegāju pie bāra, sākumam paņēmu alu un devos zāles dziļumā. Attālākajā stūrī es atradu galdiņu un apsēdos. Drīz pienāca arī blondīne. Viņa apsēdās uz mana kreisā ceļgala, piespieda lūpas manai ausij un teica: "Sveiks, skaistulīt, mani sauc Linda. Bet tevi?"

Es viņai pateicu savu vārdu, un viņa jautāja: "Kas tevi atvedis uz mūsu nožēlojamo pilsēteli?" Es gribēju ko atbildēt, bet nepaspēju neko pateikt, kad mums šūpodamās pienāca vēl viena sieviete. Viņa bija gara auguma un diezgan tieva. Taču viņai bija krāšņas krūtis, kas vīdēja viņas blūzes dziļajā izgriezumā. Bija skaidrs, ka viņa ir pilnīgi piedzērusies. Sieviete ar stīvu mēli ierunājās: "Hei, puis, sveiks! Ejam padrāzties! Es varu derēt, ka tavs loceklis ir uz goda, un es gribu, lai tu viņu pēc iespējas dziļi iegrūstu manī."

Tā runājot, viņa nokrita uz mana labā ceļgala, apķērās man ap kaklu, un es sajutu uz kakla viņas mitro skūpstu. Pagriezies pret Lindu, es teicu, lai viņa neuztraucas. Viņa pienāca pirmā, kaut gan arī tā otrā liekas esam jautra meitene.

Tad piedzērusies skaistule atkal nolēma ierunāties.

"Es esmu Ilze. Un kas tu esi? Un kas tev par putniņu tur sēž? Vai viņa arī grib drāzties?

Kamēr Ilze dīdījās man uz ceļgala, viņas mini svārciņi sarāvās uz augšu, tā ka bija redzamas viņas baltās biksītes, kas tikko aizsedza tumšo mataino pežu. Viņas garās kājas bija visnotaļ jaukas, un es ar izbrīnu pamanīju, ka mēs ar Lindu tās uzmanīgi pētām. Pievilcis Lindu sev klāt, es viņai iečukstēju ausī: "Pieliecies un nemanot atpogā viņas blūzi, bet pēc tam iebāz tur roku un paspēlējies ar viņas krūts galiņu. Es ļoti uzbudinos, kad redzu, kā jūs, meitenes, ar to nodarbojaties. Un vispār viņa ir tā pielējusies, ka viņai vienalga, kurš no mums viņu mīcīs. Viņa tagad ir ar mieru visādi."

"Tu tiešām gribi, lai es ar viņu paspēlējos?" - Linda jautāja. Es pamāju ar galvu. Tad blondīne pagriezās pret Ilzi un ar smaidu pagriezās pret mani: "Nu labi, velns ar visu!"

Es sāku skūpstīties ar Ilzi, lai viņa neredzētu, ko dara Linda. Ilze aizvēra acis un nevarēja redzēt, kurš atpogā viņas blūzi. Un viņa par to nemaz nedomāja. Viņa domāja tikai par vienu: Lai viņu drāztu pēc iespējas spēcīgāk un ilgāk. Lindas veiklie pirkstiņi ātri atpogāja blūzes pogas un paveica lielu darbu: Ilze sāka uzbudināties, īpaši pēc tam, kad Lindas pirksti sāka glāstīt viņas lielo krunkaino krūts galiņu. Piedzērusies Nimfa vaidēja baudā.

"Linda, zaķīt, uzbudini viņu, skūpsti viņu tā, kā tev patīk, ka tevi skūpsta. Manis dēļ, labi?" -Izteicis savu vēlēšanos, es atvirzījos no Ilzes kārīgās mutes. Linda ieņēma manu vietu. Paliekusies uz priekšu un glāstot Ilzes krūtis, viņa ar muti pieplaka piedzērušajai sievietei. Viņa iesāka uzmanīgi, ar maigu skūpstu, ar mēles galiņu pārlaižot pār Ilzes lūpām. Bet, pieaugot viņas pašas uzbudinājumam, viņa arvien vairāk aizrāvās ar šo spēli un jau nopietni skūpstīja piedzērušos Ilzi. Viņa burtiski piezīdās viņai ar karstiem un kaislīgiem skūpstiem. Ar otru roku Linda glāstīja Ilzes kājas. Piedzērusies ielasmeita tās paplēta, pielaižot Lindas roku savai mitrajai pežai, tā ka viņa varēja ar pirkstiem paplest tās mitrās vagīnas lūpiņas. Lindas pirksti, protams, prata tikai onanēt, taču to pieredze izrādījās pietiekama. Ilze elpoja arvien ātrāk, un viņas vaidi kļuva skaļāki. Viņas vaidi sāka pārmākt mūziku un sarunas zālē. Cilvēki sāka skatīties uz mūsu pusi. Es teicu Lindai, ka laiks iet prom, viņa man palīdzēja dabūt Ilzi uz kājām un mēs klupdami devāmies uz Lindas mašīnu. Viņa piedāvāja doties pie viņas. Mēs visi ierāpāmies priekšējos sēdekļos. Linda apsēdās pie durvīm labajā puse, es pie stūres, bet Ilze starp mums.

Tikko es izkustināju mašīnu no vietas, Linda turpināja glāstīt Ilzi. Viņa pilnīgi atpogāja viņas blūzi un paņēma mutē vienu no Ilzes lielajiem krūšu galiņiem. Viņa mēģināja. iebāzt pirkstu Ilzes pežiņa, bet baltās biksītes viņai traucēja.

Lindai galu galā tomēr izdevās novilkt Ilzei biksītes un viņa iebāza savu vidējo pirkstu tās karstajā, slapjajā vagīnā. Tajā pat laikā viņas mute turpināja badīgi skūpstīt Ilzes gludo ķermeni visur, kur viņa tika tam klāt. Ilzei nekas cits neatlika, kā drebēt, vaidēt un lūgties, lai viņu nodrāž.

Kad atbraucām pie Lindas, mums izdevās nokļūt līdz guļamistabai, tikai vienreiz pazaudējot Ilzi. Kamēr es Ilzei novilku apģērba paliekas, Linda sagatavoja gultu un noguldīja tajā Ilzi. Tā sāka kairināt ar pirkstiem savu vagīnu, vaidēt un lūgties, lai viņu izdrāžot. Viņa spēcīgi kustināja ciskas, un viņas vaidi kļuva arvien skaļāki. Kad mēs izģērbāmies, Lindai pēkšņi paspruka: "Es nevaru noticēt! Es tikpat ļoti gribu viņu nodrāzt, cik ļoti gribu, lai tu nodrāztu mani! Kā tu zināji, ka es tā iekarsīšu?"

Man bija kādu brīdi jānoņemas ar zābaku novilkšanu, un saslējies loceklis traucēja ātri novilkt džinsus. Tādēļ Linda izģērbās pirmā un kaila ielēca gultā. Viņa metās virsū iekarsušās Ilzes ķermenim un sāka ar pārdabisku baudu sūkāt viņas krokotos krūšgalus, atraudamās no tiem tikai uz brīdi, lai kaislīgi iezīstos savas piedzērušās draudzenes lūpās. Pēc tam viņa noslīdēja līdz Ilzes pežai. Lindas spicā mēlīte dziļi ielauzās viņas priekšā pavērtajā mitrajā vagīnā, bet Ilze locījās tuvojošās orgasma baudā.

Es jau biju pilnīgi izģērbies, un manam resnajam, garajam loceklim vajadzēja karstas, mitras pežiņas, kuru man tik veikli sniedza Linda. Viņa bija nometusies četrrāpus, augstu pacēlusi pēcpusi un plaši izpletuši kājas. Viņas kaunuma lūpas bija slapjas un spīdēja.

Es piegāju viņai no mugurpuses un ietriecu savu locekli viņas karstajā vagīnā. Es satvēru viņas gūžas un grūdu viņā savu locekli, arvien dziļāk ietriecot viņas kāro muti Ilzes ugunīgajā vagīnā. Ja kāds mūs tobrīd būtu dzirdējis, tas nodomātu, ka no ķēdes palaisti visi velni - un tas nebūtu tālu no patiesības, jo abas sievietes kliedza kā jukušas, un es neatpaliku no viņām.

- O-o, tā... Es vairāk nevaru noturēties, es beidzu! ar šiem vārdiem es izšāvu savu lādiņu Lindas vagīnā, pievienojot to straumei, kas plūda no viņas pežas.

Tikko es izvilku locekli no viņas vagīnas, Linda atrāvās no Ilzes pežas, kājas iepletusi apsēdās viņai virs sejas un pavēlēja: "Izlaizi mani, tu, mauka! Izsūc no manis visu mūsu sulu! Nu, ko tu gaidi!" Un, kaut gan Ilze pirms šī visa bija stipri piedzērusies, viņa nedaudz atžirga, kad Linda glāstīja viņu ar mēli.

Tagad viņa ar kāru mēli izlaizīja pārpildīto Lindas vagīnu.

Linda spiedza un mans loceklis atkal sacēlās. Nepieredzējusī, bet izlēmīgā Ilzes mēle visbeidzot panāca Lindas orgasmu. Viņa ilgi un vētraini beidza un ar pēdējo drudžaino orgasma nopūtu nokrita uz gultas.

Pamanījusi manu saslējušos locekli, Ilze piecēlās sēdus un sniedzās man pretī. Es pietuvojos viņai un viņa, satvērusi locekli ar roku, ieņēma to mutē, kur viņš jo drīz palika ciets. Es biju gatavs turpināt.

Izvilcis locekli viņai no mutes, es viņu apgāzu uz muguras, pārmetu viņas garās kājas sev pār pleciem un ātri iegāju viņas karstajā pežā ar vienu spēcīgu grūdienu, liekot viņai vēlreiz sasniegt mežonīgu orgasmu.

- Jā! - Ilze spiedza. - Drāz mani! Nevelc šo milzīgo locekli ārā! Neapstājies! Vēl! Vēl!

Es centos turēties un pēc iespējas ilgi nebeigt, bet viņas šaurā vagīna mani stipri uzbudināja, un es drīz beidzu. Ar atvieglotu nopūtu es nogāzos starp abām savām nimfomānēm un aizmigu. Pēc trim vai četrām stundām Linda pamodās. Es viņu nodrāzu vēlreiz šaurajā vagīnā, un pēc tam mēs aizbraucām uz klubu, lai savāktu manu motociklu. Es atgriezos un pavadīju kopā ar viņām visu nedēļas nogali.

Pirmdienas rītā mēs šķīrāmies. Un tagad, pametot skatu atpakaļ, es zinu, ka man būtu vajadzējis palikt.

Citas bildes

erotiskie stāsti
erotiskie stāsti
erotiskie stāsti
erotiskie stāsti
Raksts lasīts 15331 reizes.
Atklāti

erotiskie stāsti

par seksuāliem intīmiem piedzīvojumiem.

Intimmeitenes nimfomēnes

grēksūdze. Minets un grupveida seks.
SEXRiga

© 2010 - 2024 LadyNight.lv
LadyNight.lv administrācija un īpašnieki nenes nekādu atbildību par reklāmas saturu un nekādi nav saistīta ar reklāmdevēju nodarbošanos.

Sīkdatņu un privātuma politika
on-line.lv Sex, erotika Sex_erotica