LadyNight logo
Individualki Rigi - the best prostitutes in Riga
 
intimmeitene, iepazīšanāsintimmeitene, iepazīšanāsintimmeitene, iepazīšanās

ROYAL VIP anketaLADYR - LADYRY

Vecums: 29; Augums: 170; Svars: 60; Krūtis: 3

 
KURTIZANKA.LV

xtra.lv - forums par pērkamām meitenēm (prostitūtām)

Tikai labākās Latvijā ražotās preces

Mana pieredze ar precētu pāri.

erotiskie stāsti

Tas notika laikā, kad pēc horoskopa un patiešām arī faktiski man uzbruka viena neveiksme pēc otras. Sākumā radās sūce personīgajā dzīvē, kuru es arī necentos aizdrīvēt, tā ka viss sabruka aizvien vairāk. Pēc tam mani nosūtīja komandējumā cauri visai mūsu plašajai dzimtenei. Tā bija masu ceļojumu sezona, biļešu nebija, bet jābrauc bija. Ko nu lai dara? Kaut vai pakaries. Ar taisnību un viltībām tomēr sadabūju biļeti līdz noteiktajai vietai, taču bija trīs reizes jāpārsēžas. Kad pārsēdos pirmo reizi, nākamais vilciens bija jāgaida piecas stundas, otro reizi trīspadsmit stundas, par trešo es vairs neatceros. Tā vairāk kā diennakti nācās mētāties pa stacijām.

Es devos ceļā, kaut gan horoskops brīdināja, ka man labāk sēdēt mājās un nebāzt degunu laukā. Pirmā pārsēšanās galu galā izdevās puslīdz normāli, kaut gan vilcienā uz vienu vietu pretendēja divi pasažieri. Pavadonis šo problēmu atrisināja, kaut arī tagad man nācās samierināties ar durvju dauzīšanu un tualetes smaku augšējā sānu plauktā pie ieejas. Kad ierados nākamajā pārsēšanās stacijā, noprecizēju mana vilciena pienākšanas laiku. Izrādījās, ka man vēl ir trīspadsmit ar pusi stundas laika. Tās ir šausmas, bet ko lai dara, un, samierinājies ar šādu likteni, es devos meklēt kādu parku, lai tur nosistu laiku. Parku es atradu ātri, atradās pat brīvs soliņš, uz kura es novietojos. Es no vāka līdz vākam izlasīju avīzi, un sāku meklēt vēl kādu lasāmvielu, kad debesis pēkšņi satumsa un taisījās līt.

Kad es biju tikko ienācis parkā, manu uzmanību piesaistīja viens pārītis. Viņi staigāja pa parku un vēroja tā apmeklētājus. Radās iespaids, ka viņi kādu meklē. Pēc kāda laika viņi sāka man pievērst uzmanību, it kā pētītu mani, un, kad jau pilēja pirmās lietus lāses un es taisījos iet, lai kaut kur noslēptos, šis pārītis pienāca man klāt, un vīrietis teica - Piedodiet, bet vai jūs nevēlētos sastādīt mums kompāniju un drusku izklaidēties kopā ar mums. Pa to laiku arī lietus pāries un laiks paies ātrāk.

Es skatījos uz viņiem un domāju - Kas tas par tādu priekšlikumu?! Viņi vēlas vai nu sadot pa galvu un izģērbt, vai nu patiešām nav ar ko kopā iedzert. Izskatās pievilcīgi un patīkami cilvēki, īpaši jau sieviete. Lietus pieņēmās spēkā, un es nolēmu - lai būtu kā būdams, - un teicu: "Bet vai tālu jāiet? Citādi es pēc tam vēl nokavēšu vilcienu.

- Mēs jūs pēc tam iesēdināsim vilcienā, un vispār tas ir tepat blakus. - teica sieviete un paņēma mani pie rokas, sapratusi, ka es piekrītu.

Viņi patiešām dzīvoja tur pat blakus. Mēs . ienirām kāpņutelpā un uzkāpām piektajā stāvā. Dzīvoklis bija šiks: trīs diezgan lielas istabas un galds, kā izrādījās, bija jau uzklāts, un mēs izģērbāmies un apsēdāmies.

Mēs dzīvojam savdabīgi, ne tā kā visi citi, mums ļoti patīk sekss trijatā.

Manai sievai pirms nodoties seksam ar mani patīk atdoties vīrietim, kas viņai iepaticies, bet tas, savukārt, mani uzbudina vēl vairāk, un mēs gūstam vēl jo lielāku baudu, nekā vienkārši seksojot vienam ar otru. Seksa partnerus mēs vienmēr izvēlamies no iebraucēju vidus. Tas gan mums labāk patīk, gan viņiem ne ar ko nedraud. Taču, ja jūs neesat ar mieru, varat uzreiz aiziet, kaut gan pēc acīm es redzu, ka jūs esat ieintriģēts un jums nav nekas pretī paseksot trijatā.

Un man patiešām bija interesanti. Kaut kas tāds ar mani notika pirmo reizi, kaut gan biju lasījis par kaut ko līdzīgu. Bija kaut kas jāatbild, taču es īsti nevarēju izprast, ko teikt. Es droši vien izskatījos pēc pilnīga idiota, bet sieviete mīlīgi smaidīja un it kā lūdza mani piekrist. Un es, vēl mirkli vilcinājies, teicu: "Neesmu pārliecināts, ka man tas izdosies, bet vispār esmu ar mieru."

Sievietes priekam nebija robežu, viņa atplauka smaidā un apsēdās man tuvāk. Viņa uzlika roku man uz rāvēj slēdža un veikli atvēra aizdari. Mani apstulbināja šāds ātrs notikumu pavērsiens. Vīrietis pa to laiku iztukšoja savu glāzi un ar dabisku smaidu teica: "Nu labi, es ieiešu dušā, bet jūs te negarlaikojieties, jeb vai jūs vēlaties vispirms? Es nesapratu, ko Nikolajs ar to domā, tādēļ paprasīju atļauju būt pirmajam. Kad kopā ar mani vannas istabā ienāca arī viņa sieva Helēna, es vienkārši apstulbu. Viņa palīdzēja man izģērbties, es arī mēģināju viņai palīdzēt, kaut gan bija neērti - viņas vīrs taču bija aiz durvīm. Mēs nostājāmies zem siltas dušas, un es, apskāvis seksīgo sievieti, nedaudz atguvos no pārsteiguma. Vannas istabā ielūkojās Nikolajs. Man loceklis nolaidās un atsala, bet viņš mierīgi teica: "Nu, kā tev iet, mīļā, tev nevajag palīdzēt, varbūt tev kaut ko pasniegt?" Helēna ar apmierinātu smaidu noskūpstīja mani un teica: "Paldies, mīļais, viss ir kārtībā." Durvis aizvērās, es vēl drebēju no izbīļa, bet Helēna pietupās un sāka skūpstīt manu sačokurojušos locekli. Drīz vien dvēselē viss nomierinājās, un es aizmirsu par Nikolaja eksistenci.

Helēna noveda mani līdz orgasmam, un es beidzu tieši viņai mutē.

Drusku noskalojusies, viņa piedāvāja pārcelties uz guļamistabu. Kad mēs iznācām no vannas istabas, Nikolajs skatījās kādu porno filmu. Mēs iegājām guļamistabā, bet Nikolajs devās uz vannas istabu. Helēna nolika mani gultā, un atkal sāka sūkāt manu locekli. Drīz vien viņš stāvēja kā miets, un viņa priecīgi jāja uz manis kā jātnieks, sarīkoja traku skriešanos. Kā liekas, es jau biju pieradis, un vīra klātbūtne mani vairs netraucēja. Pat tad, kad noskrapstēja rokturis un viņš parādījās durvīs, es turpināju. Bet Nikolajs apsēdās gandrīz blakus uz krēsla un sāka mūs vērot. Pēc kāda brīža Helēna viņu pasauca un sāka glaudīt viņa uzbudināto peni. Viņš izkustējās tikai tad, kad viņa sāka sūkāt viņa peni. Es jutu izvirduma tuvošanos, bet nezināju ko darīt - vilkt garumā vai beigt tūlīt. Pa to laiku Nikolaja penis ieņēma starta pozīcijas un Helēna, nolēkusi no manis, nostājās četrrāpus pie krēsla, pārkārusi rokas un galvu pāri tā muguriņai. Nikolajs tūlīt iebāza savu peni viņas pludojošajā vagīnā. Viņam bija solīda izmēra loceklis, ar manu locekli nav ko salīdzināt. Helēna sāka vaidēt, bet es gulēju un nezināju ko iesākt.

Nikolajs ar skatu mani pasauca un norādīja, lai pieeju pie krēsla muguriņas. Es piegāju. Helēna tūdaļ ar lūpām pielipa manam loceklim un sāka to veikli apstrādāt ar rokām. Es drīz beidzu. Beidza arī Nikolajs un Helēna, ko pavadīja tādi orgasma vaidi, ka arī es nevilšus sāku stenēt. Mēs kopā nomazgājāmies vannā. Tur Helēnai uznāca vēlēšanās vēlreiz nobaudīt manu atslābušo locekli. Viņai izdevās to piecelt, un es pat beidzu. Nikolajs pa to laiku darbojās ap savu milzīgo peni un gaidīja, kamēr viņa sasniegs orgasmu ar mani. Pēc tam arī viņi vēlreiz nodrāzās, kas arī šoreiz beidzās diezgan skaļi.

Pēc tam mēs pasēdējām pie galda, it kā i nekas nebūtu noticis, daudz dzērām, un viņi, kā solījuši, aizveda mani uz staciju. Pēc divām . stundām es iesēdos vilcienā un devos tālāk.

Citas bildes

erotiskie stāsti
Raksts lasīts 20252 reizes.
Atklāti

erotiskie stāsti

par seksuāliem intīmiem piedzīvojumiem.

Intimmeitenes nimfomēnes

grēksūdze. Minets un grupveida seks.
Individualki Rigi

© 2010 - 2024 LadyNight.lv
LadyNight.lv administrācija un īpašnieki nenes nekādu atbildību par reklāmas saturu un nekādi nav saistīta ar reklāmdevēju nodarbošanos.

Sīkdatņu un privātuma politika
on-line.lv Sex, erotika Sex_erotica