LadyNight logo
Individualki Rigi - the best prostitutes in Riga
 
intimmeitene, iepazīšanāsintimmeitene, iepazīšanāsintimmeitene, iepazīšanās

ROYAL VIP anketaLADYR - LADYRY

Vecums: 29; Augums: 170; Svars: 60; Krūtis: 3

 
KURTIZANKA.LV

xtra.lv - forums par pērkamām meitenēm (prostitūtām)

Tikai labākās Latvijā ražotās preces

Medmāsiņas - Nimfomānes grēksūdze, 4 daļa

erotiskie stāsti

Ne vienmēr mēs baudu saņemam no tiem, kuri kopā ar mums strādā slimnīcā, t.i. "ne mūsējie".

Man bija nakts dežūru sērija, kuras sekoja tieši viena otrai.

Manam paziņam nebija nekāda sakara ar medicīnu, tādēļ sava

pārtraukuma laikā (aptuveni vienos naktī) man vajadzēja viņu ievest personāla istabā. Es viņam piezvanīju pus divpadsmitos naktī, vienkārši, lai pārliecinātos, ka viņš nav aizmidzis. Mans pārtraukums ilga vienu stundu - no pulksten vieniem līdz diviem naktī -un tas ir pietiekoši daudz.

Vienos naktī es ātri izzagos no palātas un izgāju uz ielas, lai viņu satiktu. Viņš jau bija tur, pilns iekāres. Es viņu caur palātas durvīm ātri ievedu personāla istabā. Viņš drusku nervozēja, bet es viņu nomierināju, ka neviena no medmāsām neienāks, jo mēs visas cienījām viena otras atpūtas stundas.

Es viņu noskūpstīju un palūdzu izdrāzt mani uz galda. Viņš apsolījās to izdarīt, jo es viņam apliecināju, ka netrokšņošu (spēcīga orgasma laikā es pār sevi ļoti vāji valdu).

Es sacēlu manu formas tērpu, lai parādītu savas zeķes, zeķturus un atkailināto dibenu, kas bija stingrs un ārkārtīgi alka baudas. Es varēju redzēt viņa erekcijā piebriedušo locekli, kā viņš pašķir, ieiet un iznāk no manas miklās vagīnas. Es vēroju apņēmību, ar kādu viņš izdarīja katru orgasmu tuvinošo grūdienu. Tas bija tik aizgrābjošs skats, ka es ātri sasniedzu kulmināciju. Pēc tam viņš satvēra manas krūtis un likās, ka ar katru grūdienu viņš tās saspiež stiprāk, līdz es atkal sasniedzu orgasmu. Iespējams, ka viņš bija drusku sakaitināts, jo beidza tikai reizē ar manu trešo orgasmu.

Pēc tam mēs viens otru saģērbām un es izņēmu no ledusskapja priekš mums pudeli kokakolas. Mēs apsēdāmies krēslos, smaidījām un pļāpājām, kad pēkšņi atvērās mūsu istabas durvis un tajās parādījās nakts dežūras vecākā māsa. Viņai vienkārši bija savajadzējies kāda reģistrācijas žurnāla vai kā cita, bet pēc tam viņa aizgāja atpakaļ uz palātu.

Es un mans paziņa ar šausmām skatījāmies viens uz otru! "Es cerēju, kā tu teici, ka mums neviens netraucēs" - viņš nočukstēja.

Es viņam šķībi uzsmaidīju un atbildēju: "Es zinu, ko es tev teicu, bet vai tad risks nav daļa uzbudinājuma?"P.S. Turpinājums sekos

Citas bildes

erotiskie stāsti
erotiskie stāsti
Raksts lasīts 8526 reizes.
Atklāti

erotiskie stāsti

par seksuāliem intīmiem piedzīvojumiem.

Intimmeitenes nimfomēnes

grēksūdze. Minets un grupveida seks.
Individualki Rigi

SEXRiga

© 2010 - 2024 LadyNight.lv
LadyNight.lv administrācija un īpašnieki nenes nekādu atbildību par reklāmas saturu un nekādi nav saistīta ar reklāmdevēju nodarbošanos.

Sīkdatņu un privātuma politika
on-line.lv Sex, erotika Sex_erotica