LadyNight logo
Individualki Rigi - the best prostitutes in Riga
 
intimmeitene, iepazīšanāsintimmeitene, iepazīšanāsintimmeitene, iepazīšanās

ROYAL VIP anketaLADYR - LADYRY

Vecums: 29; Augums: 170; Svars: 60; Krūtis: 3

 
KURTIZANKA.LV

Tikai labākās Latvijā ražotās preces
xtra.lv - forums par pērkamām meitenēm (prostitūtām)

Medmāsiņas - Nimfomānes grēksūdze, 3 daļa

erotiskie stāsti

Savas dežūras laikā es tik bieži uzbudinos, ka atklāju tikai vienu veidu, kā ar to tikt galā.

Dienas maiņas laikā es satieku daudz pievilcīgu vīriešu. Tie ir ārsti, slimnieki, fizioterapeiti, dentisti, studenti - mediķi vai pat slimnieku apmeklētāji. Tikko es ieraugu tādu vīrieti, sāk darboties mana iztēle. Manas acis novelk viņam drēbes un man apakšā sāk automātiski tecēt mitrums, ieeļļojot manu nepiesātināmo vagīnu, kas ir gatava uzņemt stingru locekli jebkurā laikā.

Lai pārvarētu iekāri, pats labākais veids, nodoties vētrainai masturbācijai ieskrienot tualetē, aizslēgt durvis un atspiesties ar muguru pret sienu. Pēc tam, lēni slīdot lejup pa sienu, mani ceļi saliecas uz augšu un pēc tam ieplešas. Mana roka nonāk manā kājstarpē un maigi pieskaras kaunuma lūpām. Mani pirkstu gali slīd, baudot vagīnas lūpiņu mitrumu un siltumu. Pēc tam tie nonāk līdz manam uzbudinātajam klitoram un sāk to glāstīt, kustēties pa apli, darot to arvien ātrāk. Atbilstoši mana uzbudinājuma pieaugumam uz pieres sāk izspiesties sviedru lāsītes un tas viss mani noved līdz spēcīgam orgasmam. Pēc tam es steidzīgi ceļos kājās, apslaukos ar tualetes papīru, pārbaudu, vai mani mati nav izspūruši un graciozi atgriežos pie manu pienākumu pildīšanas palātā.

Es ar savām vēlmēm protu veiksmīgi tikt galā arī citās vietās, tādās kā skapis gultasveļai, garderobe vai pat vecākās māsas kabinets.P.S. Turpinājums sekos

Citas bildes

erotiskie stāsti
Raksts lasīts 8391 reizes.
Atklāti

erotiskie stāsti

par seksuāliem intīmiem piedzīvojumiem.

Intimmeitenes nimfomēnes

grēksūdze. Minets un grupveida seks.
Individualki Rigi

© 2010 - 2024 LadyNight.lv
LadyNight.lv administrācija un īpašnieki nenes nekādu atbildību par reklāmas saturu un nekādi nav saistīta ar reklāmdevēju nodarbošanos.

Sīkdatņu un privātuma politika
on-line.lv Sex, erotika Sex_erotica