LadyNight logo
Individualki Rigi - the best prostitutes in Riga
 
intimmeitene, iepazīšanāsintimmeitene, iepazīšanāsintimmeitene, iepazīšanās

ROYAL VIP anketaLADYR - LADYRY

Vecums: 29; Augums: 170; Svars: 60; Krūtis: 3

 
KURTIZANKA.LV

Tikai labākās Latvijā ražotās preces
xtra.lv - forums par pērkamām meitenēm (prostitūtām)

Nepiesātināmās medmāsiņas grēksūdze

erotiskie stāsti

Ap mūsu slimnīcas personāla izklaidēm bija izveidojies daudz tenku un nostāstu. Daži no tiem atbilst patiesībai, citi ir vienkārši fantāzijas auglis. Bet medmāsas arī ir cilvēki, un viņām piemīt tās pašas vēlēšanās un aizraušanās, kas visām citām sievietēm. Tikai viņas ir spiestas valkāt uniformu - zeķes un zeķturus.

Tas, ko runā par jaunāko medicīnisko personālu, ir pilnīgi ticams: viņi daudz un smagi strādā, bet izklaidējas vēl jo sirsnīgāk. Tāpat taisnība ir arī tas, ka viņiem patīk uzglūnēt tādām saldām, nevainīgām medmāsām, kāda esmu es. Nedomājiet, ka mēs viņiem esam vienkārši viegls medījums. Mums vienkārši laiku pa laikam vajadzīga neliela atslodze, lai tādējādi kompensētu mūsu nepatīkamo ikdienas darbu, kuru mums jāizpilda.

Slimnieki dažreiz mēdz būt diezgan rupji, un tas viss atstāj iespaidu uz medmāsām. Tas var pat izraisīt depresiju. Un tad kā glābēj eņģelis parādās jaunākais ārsts un piedāvā medmāsām izeju no šādas situācijas. Tas viss izvēršas karstā, nepieciešamā un neticamā seksā.

Es atceros to īpaši grūto dienu, pēc kuras es aizsteidzos tieši uz mūsu personāla telpu, biju novesta līdz izmisumam un vēlējos ātrāk kaut ko iedzert, lai nomierinātu manus sakairinātos nervus. Tajā vakarā man pienāca ļoti simpātisks ārsts, paņēma sev krēslu un apsēdās blakus. Viņš man piedāvāja kaut ko iedzert, un es piekritu. Mēs sēdējām un pļāpājām, es sūdzējos par to, cik grūta diena man bijusi. Kad es beidzu izkratīt savu sirdi, biju nedaudz "nolaidusi tvaiku", viņš sāka smieties un teica, ka zinot brīnišķīgu līdzekli, kā atbrīvoties no agresijas, kas bija manī uzkrājusies. Es viņam uzsmaidīju tēlotā kautrībā un teicu "Man būtu ļoti interesanti, ja jūs man to parādītu.

Mēs ilgāk nekavējāmies un izgājām no atpūtas telpas. Es viņam sekoju uz to ēkas daļu, kur bija izvietoti ārstu kabineti, kuri strādāja tikai , pēc izsaukuma. Tikko mēs nonācām aiz kabineta durvīm, viņš apskāva mani ap vidukli, pagrūda durvis, aizverot tās ar manu ķermeni un, nepateicis ne vārda, alkaini piekļāva savas lūpas manām. Viņš brīnišķīgi prata skūpstīties!

Es nolaidos uz ceļiem un sāku atpogāt viņa bikšu priekšu, lai viņa penis varētu no turienes ielēkt tieši manā mutītē. Tas bija brīnišķīgi! Es sajutu, kā viņa peņa galviņā pieplūst asinis, piepildot visu locekli. Es kustināju savu muti šurpu turpu pa viņa locekli, līdz sajutu, ka viņš jau ir tuvu orgasma punktam. Es esmu , pārliecināta, ka viņš visu spermu ielietu man mutītē, ja es nebūtu viņam palūgusi, lai viņš mani nodrāž uz gultas. Viņš satvēra manas rokas un palīdzēja piecelties kājās. Pēc tam viņš mani pieveda pie gultas, uzmanīgi apguldīja mani tajā ar seju uz leju, tā ka man bija "jāēd gultasveļa". Mana pēcpuse bija pārliekta pāri gultas malai, viņš stāvēja un pabāza rokas zem mana formas tērpa, lai novilktu man bikšeles. Es plati iepletu gurnus, un viņš iegrūda savu nepacietīgo peni manā pūkainajā, badīgajā vagīnā.

Viņš grūda savu locekli arvien dziļāk, bet es raidīju skaļus priecīgas baudas kliedzienus. Viņš, satvēris manus matus, spieda manu seju palagos, lai apslāpētu manus vētrainā orgasma kliedzienus. Viņš uz laiku izņēma locekli, tādējādi dodot man iespēju izjust dažus intensīvus orgasmus, un atkal iegāja manā iestrādātājā un pludojošajā vagīnā. Viņš izšļāca spermu un bija pilnīgi izpumpējies. Viņš gulēja man virsū un viegli atbalstījās, lai mani nenospiestu.

Tikko mēs atguvām normālu elpošanu, mēs paskatījāmies viens uz otru un

izplūdām histēriskos smieklos. Tas pilnīgi noteikti bija pats labākais līdzeklis, kādu es jebkad tiku, izbaudījusi, lai atbrīvotos no savas agresivitātes.P.S. Turpinājums sekos

Citas bildes

erotiskie stāsti
erotiskie stāsti
Raksts lasīts 10803 reizes.
Atklāti

erotiskie stāsti

par seksuāliem intīmiem piedzīvojumiem.

Intimmeitenes nimfomēnes

grēksūdze. Minets un grupveida seks.
SEXRiga

© 2010 - 2024 LadyNight.lv
LadyNight.lv administrācija un īpašnieki nenes nekādu atbildību par reklāmas saturu un nekādi nav saistīta ar reklāmdevēju nodarbošanos.

Sīkdatņu un privātuma politika
on-line.lv Sex, erotika Sex_erotica